MakaleEvlilik göstergeleri örnek harita; David Bachkam

Ağustos 15, 20220
bc
evlilik göstergeleri

Selam, bir önceki post dm kutumu doldurunca acilinden bir örnek harita yorumlayalım dedim.

David Bachkam Asc boğa; ilişki kurma biçimi rahat, güvenli, naif, arzulu, tembel, kendi bildiğinden vazgeçmeyen biridir. Dsc yani alçalan aksı (7. ev) akrep; ilişkide krizlerle baş eden, risk almaya hazır, tutkulu, derin, kendini adayan bir ilişki biçimini deneyimler.

7 evi akrep burcu kesiyor, 7. evin yönetici gezegeni (klasik gösterge) mars balık burcunda. Mars bir erkek haritası için eril enerjisini nasıl kullandığını gösteriyor. Balık burcuna yerleşen mars romantik, fantezi dünyası geniş, yaratıcı birisi.

7. eve yerleşmiş Neptün’e karesi var. Aldatmaya çok müsait birinin haritaya bakıyorsunuz! Zira bu konuda çok sayıda habere rağmen, evliliğinde 23 yılı geride bırakmış. Backham’ın marsı 11. evde. 11 ev sosyal grupları ifade eder. Eşiyle bir oyuncu salonunda tanışmışlar. (5-11 aksı sanatsal aktivitelere işaret eder!)

7. evdeki Neptün, evlilik içinde romantizme kapı araladığı kadar, Backham’ ın eşinin sanat ve yaratıcı işlerle ilgilenebileceğini gösteriyor. Olumsuz anlamda Neptün bağımlılıklara neden olduğu için eşi alkol vb. maddelere bağımlı da olabilirdi!

7. eve yerleşmiş olan KAD Backham’ın yaşam yolculuğunun ilişkiler yoluyla ilerleyeceğini, yalnızlığını, özgürlüğünü ve çapkınlığını çok özlese de evliliğinde derinleşmesi (Kad yay derinleşmek) gerektiğini gösteriyor.

Bachkam boğa burcu ve güneşi 12. evde. Boğa olması bakımında sağlam adımlarla ilerleyen, konforunu düşünen, inatçı ve tensel bir doğası var. 12. eve yerleşmiş güneş için klasik bir yorum yapacak olsaydım kendisini göstermeye çekinen bir doğası var derdik ancak biz haritaya bütüncül bakıyoruz ve Boğa’nın yönetici gezegeni Venüs’ün 1. evde ve ikizler burcunda olduğunu göz önünde bulunduruyoruz. Dolayısıyla kendisini, özellikle sevgisini (venüs) rahatlıkla, heyecanlı, meraklı, sempatik (ikizler) bir biçimde ortaya koyuyor. Venüs mars karesi onun rekabetten hoşlanan bir doğası olduğunu gösteriyor. Uranüs üçgeni sevgisini toplumsal normlara takılmadan gösterebildiğini! Hatırlayalım venüs onun aynı zamanda dişil göstergelerinden biri, öyleyse David Beckham heyecanlı, meraklı, konuşkan ve marjinal, cesur bir kadın arzuluyor.

Tüm bu göstergelerle Beckham nasıl bu kadar uzun bir evlilik yapıyor sorusuna içgüdüleri, bağlanma biçimini gösteren ayıyla cevap veriyoruz. Beckham’ın ayı 29 dr oğlak burcunda ve kariyeri temsil eden 10. evinde. İlişkilerini sağlam, adeta bir iş gibi gören, sorumluluk bilinci yüksek bir doğası var. Bir kadından beklentisi de bu noktada işkolik, otoriter, planlı olması! hatırlarsanız ay oğlaklarla ilgili klasik bir yorum duygularını gösteremiyor oluşlarıdır. Beckham’ın ayı pluton ve Merkür’le uzaktan bir üçgenle durumu değiştiriyor. O aya tutku, arzu ve sohbet yükleniyor :)) Oğlak enerjisi onun tüm çapkınlıklara rağmen, iş anlaşmasını kolay kolay bozmayacağına işaret ediyor! zira bu ay 29 dr olayı da zirvede yaşıyor…

Yine de bu ilişkinin bunca zaman devam ediyor olmasının tek yanıtı ay burcu değil elbette. Beckham’ın 7. evinin yöneticisi mars, yengeç burcuna yerleşmiş satürn’e üçgen açı yapıyor. Değişken enerjilere rağmen satürn sağlamcılığı onu bu ilişki içinde tutabiliyor.

Sevgiler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade