AkrepAylık Akrep YorumuKasım 2022 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Tutulma oldukça sert ve toplumsal olaylar getirecek olsa da 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasını açığa çıkarması bakımından çok önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 1. ve 7. evinde oluyor. Bu evler önemli evler olduğu için hayatınızda köklü değişimler olabilir. Bazılarınız evlilik kararı alırken, bazılarınızın ilişkilerinde bitişler olabilir. İlişkiler açısından oldukça riskli! Sistem her türlü ilişkinizi gözden geçirmenizi isteyecektir. Eğer yalnız bir akrepseniz hayatınıza tutku dolu bir ilişki girebilir. Ani bir gelişse dikkatli olmanızda fayda var…Bu yıl olan tüm tutulmalar içsel kuruntunuzu artıracağı gibi size şifalanma fırsatı da yaratacaktır. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için ilişkilerinizde dürtüsel kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Ortaklı işlerde dikkatli olmalısınız.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Yay yeni ayı

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin 2 evinizi renklendirecek. 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Zihinsel odağınız ve dikkatiniz maddi konulara yönelebilir, kaynaklarınızı gözden geçirebilir, yaratıcı konulardan kazanç sağlayabilirsiniz. Para girişiniz artabilir, ancak bir yandan çıkan harcamalar keyif kaçırabilir.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 5. evinize girecek baharla birlikte yeni aşklar veya evliyseniz sürpriz bir çocuk gelebilir. Yaz aylarında bir tanışma söz konusu ise ilişkiye dönebilir. Yaratıcı yönleriniz aktifleşebilir, bunlardan kazanç sağlayabilirsiniz. Borsa ve riskli paralarda dikkatli olmalısınız.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars rertrosunu 8. evinizde yaşayacaksınız. Maddi konular gündeme gelebilir, özellikle uzun zamandır beklenen bir miras, nafaka gibi gelirleriniz varsa elinize ulaşabilir yada bunun için gerekli adımları atabilirsiniz. Ayrıca bu dönem beklenmedik sağlık problemleri ve ameliyatlar otaya çıkabilir çok mecbur değilseniz retronun bitmesini beklemenizi tavsiye ederim! Mars aynı zamanda sizin 1 ve 6. evlerinizi yönetiyor. Her iki vurguda ısrarla gündelik rutinlerin yoğunluğu, stres ve sağlık konularına işaret ediyor. Bu dönemde fiziksel görüntünüzü değiştirecek bir girişimde bulunmayınız. 12 ocağa kadar mars retrosu devam edeceği için bıçak bağlantılı şeylerden kaçınmalısınız. Evcil hayvanınız varsa onun sağlığı ile ilgilenebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373