Aylik Terazi YorumuTeraziKasım 2022 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili teraziler ve yükselen teraziler,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Ay tutulması epeyce güçlü geliyor. Özellikle 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasının etkilerini görünür kılabilir. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 2. ve 8. evinde gerçekleşiyor. Parasal kaynaklarınızda büyük değişimler söz konusu olabilir. Gelir gider dengesini yapmak zorlayabilir ancak bir yandan da mülk edinmek adına borçlanabilirsiniz. Kariyerle ilgili yeni konulara yönelebilirsiniz, mal, mülk, kredi, nafaka konularını konuşabilirsiniz. Belki de kredi çekip ev alabilir veya bu borcu kapatmak isteyebilirsiniz. Ailenizden bir büyüğünüzün sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilir, beklenmedik bir operasyona girebilirsiniz. Bu operasyon bazen basit bir implant olabiliyor. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için, beklenmedik harcamalar gündeminizi değiştirebilir.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Yay yeni ayı

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin 3. evinize renk katacak. Özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi, nasıl iletişim kurduğunuzu gözden geçirebilir, sınırlarınızı yeniden belirlemek gerektiğini fark edebilirsiniz. 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Araç almak, satmak, aracınıza bakım yaptırmak üzere harcamalar yapabilirsiniz. Minik seyahatler, küçük bir tatil harika gelebilir. Ticari girişimlerinizden kazançlar elde edebilirsiniz.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 6. evinize dönüş yaptı. Ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz bu dönemde özellikle çalışma arkadaşlarınıza destek olmak uğruna kendinizi heba edebilirsiniz. Eğer bilmediğiniz ve ihmal ettiğiniz sağlık probleminiz varsa sorunları açığa çıkarabilir, kan dolaşımı, ayak bilekleri ve üreme organları konusunda muayenelerinizi aksatmayın. Çalışma yaşamınıza renk katacak yeni insanlar girebilir, iş koşullarınız iyileştirebilirsiniz.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars retrosunu 9. evinizde yaşayacaksınız, bu nedenle uzun yolculuklar yapıyorsanız bir takım sorunlar, uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler olabilir ama haritanız uygunsa uzun zamandır başlayamadığınız bir eğitime başlama fırsatınızda olabilir. Evliyseniz eşinizin akrabaları gündeminize gelebilir, onların hayatındaki bazı gelişmeler keyif kaçırabilir. Mars aynı zamanda sizin 2 ve 7. evlerinizi yönetiyor. Eş ve ilişkiler, ortaklıklarda sesler yükselebilir! Gergin olabileceğiniz için hayatınızın bir alanında muhakkak rahatlatıcı şeylerle ilgileniyor olmanızda fayda var. Uyumlu olma isteğiniz bu dönem çokta kolay yerini bulmayabilir, geçmişte üstü kapatılan konular orataya çıkabilir. Bu dönem ilişkilerde önemli kararlar vermeyin Maddi kaynaklarınızı artırmak bu dönemin en önemli konusuyken, öz değerinizi de sorgulayabilirsiniz. Unutmayın ki bir başkası sizin değerinizi belirleyemez.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade