Aylık Başak YorumuBaşakKasım 2022 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili başak ve yükselen başaklar,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Ay tutulması sert enerjiler barındırıyor özellikle 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasının etkilerini açığa çıkaracağı için oldukça çarpıcı olabilir. Biliyorsunuz ki bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 3. ve 9. evinde oluyor. Akrabalık ilişkileri, kardeşlerle ilgili konular ortak ailevi gündemler, komşularla ilişkiler, seyahatler, sosyal medyadan yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Aynı zamanda bu yıl yeni eğitimler almak, akademik konularla ilgilenmek, master yada doktora yapmak gibi girişimler yapabilirsiniz. Son dönemde astrolojiye ilginiz giderek artabilir. Mahkemelik bir durumunuz varsa akış beklenmedik bir hal alabilir. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için, tüm düzeninizi değiştirip dünyanın bir başka ucuna gitmek isteyebilirsiniz. Eğer hala başvurunuzu yapmadıysanız hızlı olmalısınız.

Diğer taraftan tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Yay yeni ayı

7 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin zihinsel odağınız da ailenize, ebeveynlerinizle ilişkinize kayabilir. 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Evinizle ilgili konula harcamalar yapabilir, evde zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 7. evinize dönecek. Ortaklıklı işler, yeni aşklar, ikili ilişkilerde toparlamalar söz konusu olabilir. Bir tanışma söz konusu olmuşsa yıl içinde önemli kararlar verebilirsiniz ancak imza atmak için doğru bir zaman değil! Ortaklı girişim planlarınızı hayata geçirebileceğiniz iki aylık bir fırsat sizi bekliyor.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars retrosonu 10. evinizde gerçekleşiyor. Kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici! Aile, ebeveynle ilişkileriniz, eviniz gündeminizi meşgul edebilir. Çalışmayanlar ise otorite konumunda kişilerle benzer atışmalar içine girebilir. Bu dönemde evlilik, aile kurma temaları gündeme gelebilir ama ne yapıyoruz evlenmiyoruz . Mars retroların da yapılan evlilikler cinsel umsuzluklar getirebilir. Mars aynı zamanda sizin 3 ve 8 evlerinizi yönetiyor. Yani retro maddi konular gündeme getirebilir, özellikle uzun zamandır beklenen bir miras, nafaka gibi gelirleriniz varsa elinize ulaşabilir yada bunun için gerekli adımları atabilirsiniz. Ayrıca bu dönem beklenmedik sağlık problemleri ve ameliyatlar otaya çıkabilir çok mecbur değilseniz retronun bitmesini bekleyin! Sağlığınıza normalden biraz daha fazla dikkat ettiğiniz bir dönem olabilir! retro güneş başaklara kare açı yapacağı için gergin hissedebilirsiniz. Vitamin almak bu dönemde özellikle tavsiyemdir. Olayları kafaya çok fazla takabilirsiniz, bu nedenle bu dönemde meditatif çalışmalar, yoğa kukai vb eğitimlere yönelebilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, yakın çevrenizle ilgili konularda gerginlikler yaşanabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade