Aylık Yengeç YorumuYengeçMart 2021 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Şubat 27, 20210
Yengeç-Burcu-

Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler,

Mart ayına balık stelyumunun 9. evinizdeki yoğun enerjisiyle başlıyorsunuz. 9 ev hayata dair inançlarınız, felsefeniz, uzun yolculuklar, yüksek öğrenim gibi konularla ilişkilidir. Bu dönemde inançlarınızı sorgulayabilir, hayat felsefenizi gözden geçirebilir ve hukuki konularla ilgilenebilirsiniz. Balık seyri sizin güneşinize olumlu açılar yapacağı için ilahi bir destek alabilirsiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars 12. evinize girecek dolayısıyla içsel hesaplaşmalara girebilirsiniz, sessizleşmek, içinize dönmek, ilahi bir sistemle baş başa kalmak, dua ve meditasyon, kuka gibi çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Hayatı sorgulayacağınız bu dönemde arkanızdan konuşulduğunun haberlerini duyabilir bu konuda üzüntü yaşayabilirsiniz. Naçizane bırakın kimseye ayna olmamaya gayret edin derim… Sağlığınızla ilgili özellikle vücudunuz da ikili organlarınız, gözler, eller, bacaklar gibi konularda kendinizi gözlemleyerek gerekli sağlık kontrollerini yaptırmanızı tavsiye ederim.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta yine 9. evinizde gerçekleşecek Balık yeni ayı yeni bir eğitime başlamak, uzak seyahatler yapmaya dair isteklerinizi artırabilir. Pandemi nedeniyle seyahat yapmanın zorluğunu ortada ancak yine de bunu planlamakta yasak olamaz ya canım! Yeni ay 3- 9 aksını tetikleyeceği için  kısa yolculuklar yapabilir, yakın akrabalarla bir arada olabilirsiniz. Neptün ve Venüs de balık burcunda yeni aya eşlik edecek o nedenle idealizmin tavan yapabilir.

Dünyayı kurtarmak, yaratıcı çalışmalar yapmaya dair arzularınızı yerinde ve ütopik olmamaya gayret ederek ilerlemenizi tavsiye ederim. Niyetim yeni aya eşlik eden juno- ay düğümleri karesi hayal kırıklıklarına karşı uyarıyor!

16 martta transit Merkür de balık burcuna geçecek ve 9. evinizdeki birikime katılacak, evliyseniz uzak akrabalar, eşin tanıdıklarıyla haşır neşir olabilirsiniz. Kafa karışıklığı, şüphe duyacağınız durumlar, beklenmedik yanılsamalar söz konusu olabilir. Öğrenmek istediğiniz konularla ilgili araştırmalar ve okumalar yapabilir, akademik çalışmalarınıza yoğunlaşabilirsiniz.

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek bu alan sizin 10. eviniz, kariyerde parmak, üstlerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek, kendinizi rahatça ortaya koyabilmeniz için fırsatla olabilir. Odağınız bir süre bu konular olacaktır. Çalışmayan yengeçler için kariyer planları, bazı başvurular, eskiden yapılmış başvurulardan geri dönüşler olabilir. 22 mart Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek dolayısıyla devan eden bir ilişkiyi topluluk önünde göstermekten çekinmeden paylaşabilirsiniz.

Venüs’ ün ve güneşin koç burcuna geçmesiyle güneş ve ay burcu Yengeç burcu olanlar biraz gergin hissedebilirler. Sizin için bir değerlendirme dönemi şu ana kadar ne hedeflediniz? ne yaptınız? ortaya çıkan sonuçlardan ne öğrendiniz? üzerine düşüneceğiniz çok konu var!

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 4. evinizde terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay aile, kökler, ebeveynlerle ilişkileri gündeme getirebilir. Yeni bir ev almayı düşünebilirsiniz 8. evinizde Satürn ve Jüpiter size borç çıkarmaya çoktan niyet etti. Elbette bir yerden başka bir yere taşınmakta planlarınız içinde olabilir. Dolunaylar bir süreci bitirir ve bir diğerini başlatır. Kimi yükselen yengeçler kariyerlerin aile kurmak kimi ise haritanıza göre ayrılık kararı verebilir.

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade