AkrepAylık Akrep YorumuMart 2022 & Akrepler ve Akrep Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen akrep ve akrep burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 5. evinizde gerçekleşecek, heyecan verici romantik ilişki ayaklarınızı yerden kesebilir, hayallere kapılabilirsiniz. Ayakları biraz olsun yere basabilmek önemli, toksik ilişkiler için gözden geçirme süreci olabilir, verdiğiniz emeğin, zamanın ve sohbetin karşılığını alamadığınızı düşündüğünüz noktalar sizi hayal kırıklıklarına sürükleyebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için olumlu haberler gelebilir. İletişim trafiğiniz artabilir, hobilerinizi ticari bir getiriye dönüştürmeyi hayal edebilirsiniz.

Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü! kardeşleriniz, yakın çevreniz ve komsularınızla ilişkilerinizde endişe edeceğiniz durumlar olabilir. Sakin kalmalısınız!

Yeni ay güneş akrepler olumlu açılar yapacağı için şanslı gelişmeler yaşayabilirler. Özellikle 3- 8 kasım doğumlu akrepseniz ilahi bir destek alabilirsiniz.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız da mücadele alanınızda eviniz, aileniz üzerine olabilir. Ebeveynlerinizle aranızda bir takım gerginlikler, patlamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ani beklenmedik durumlar olabilir. Evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevreniz genişleyebilir, yeni insanlarla tanışabilir, süregelen arkadaşlarınız arasında bir eleme yapabilirsiniz. Uzun süredir sizi yoran, acımasız eleştirilerde bulunan toksik ortamları terk etmeyi seçebilirsiniz. Bu dönemde özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz için savaş verebilirsiniz. İlişkilerinizde gerçekle hayal arasında kaldığınız, içsel kuruntulara kapıldığınız bu dönem karşınıza yeni insanlar çıkabilir. İlişkilerde aldatılma ve aldatma gündemleri hayal kırıklıkları yaratabilir.

Ailenizle ilgili beklenmedik bir konu sizi meşgul edebilir, eviniz ve çocuklarınız için sürpriz bir harama yapabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade