Aylık Balık YorumuBalıkNisan 2022 & Balıklar ve Yükselen Balık Burçları

Mayıs 4, 20220
mayıs 2022

Sevgili balık ve yükselen balık burçları,

Nisan ayı sizin için yakın çevre ve iletişim ile ilgili olduğunuz bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 3. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Eğitimler, kardeşler ve iletişim konularını işaret eden bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 2. eviniz de olacak. Maddi kaynaklarınızda bir artış söz konusu olabilir, diğer taraftan harcamalarınızda artabilir, hızlı ve beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Bu bir ay boyunca kendinizi değerli hissettiğiniz alanda olmaya gayret edebilirsiniz. Yeteneklerinizi fark etmeniz öz değerinizi fark etmenizi sağlayabilir.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 4. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel odağınızda tümüyle aileniz, evebeynleriniz, köklerinize yönelebilir. Evinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu süreçte iletişim kurmakta zorlanabileceğiniz için özellikle aile fertleri ile aranızda bir takım gerginlikler olabilir. Merkür retro aynı zamanda uzun süredir ertelediğiniz kırgınlıklarında çözüme ulaşmasınız sağlayabilir.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 2. evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Eğitimler, akrabalarınız, uzak çevreniz, hukuki konular, yurt dışı konuları bu yılın ana temasını belirleyecek. Yüksek lisans ve doktora yapmak isteyebilir, astroloji ve ezoterizmle ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak fikri süreç içinde size de sıcak geleceği için belki de dil eğitimi almaya karar verebilirsiniz.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 4 eviniz; Merkür’ünde bir aydır buradaki seyri sizin dikkatinizi aile temalarına yönelmişti. Ebeveynlerinizle ilişkilerinizde kendinizi baskı altında hissedebilir, sorunlara kalıcı çözümler getirmek isteyebilirsiniz. İletişim konuları, ev alma, ev satma gibi konular gündeme gelebilir ancak merkür retrosu boyunca bu girişimlerden uzak kalmanızı tavsiye ederim.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade