Aylık Kova YorumuKovaMayıs 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Mayıs 4, 20220
mayıs 2022

Sevgili kova ve yükselen kova burçları,

Nisan ayı sizin için aile, ev ve kariyerinizle ilgili olduğunuz bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 4. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Kadersel temaları işaret eden bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 3. eviniz de olacak iletişimde sevgi dilinin hakim olduğu bu bir ayda tatlı bir rekabet içinde olabilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle ilişkileriniz iyileşebilir. Kısa seyahatler yapabilir, bunun için harcamaları göze alabilirsiniz. Yenir bir eğitim alarak ufkunuzu genişletmek isteyebilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 5. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel odağınızda tümüyle flörtünüze, aşk ve çocuklarınızla ilişki konulara yönelebilir. Eski bir sevgili kapınızı aralayabilir. Çocuklarınızla ilgili uzun süredir ertelediğiniz bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu noktada iletişim problemleri yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Merkür aynı zamanda sizin 8. evinizi yönettiği için beklenmedik bir fatura, vergi borcu ile karşılaşabilir, vazgeçtiğiniz bir ödemenizi de alabilirsiniz. Heyecan verici bir cinsel ilişkiye çekilmeniz de çok olası…

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 3. evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 10. evinizde gerçekleşecek. Kariyeriniz, iş yaşamınız, toplum önündeki statünüz bu dönem odağınız olabilir. İş değişikliği nedeniyle taşınmak, şehir değiştirmek, haritanıza göre evlilik gündeme gelebilir.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 5 eviniz; Merkür’ünde bir aydır buradaki seyri sizin dikkatinizi ilişkilerinize yöneltmiş olacak. Burada gerçekleşecek yeni ayla birlikte merkür retro’sununda getirdiği çözülmeler yaşayabilirsiniz. Toksik bir ilişkiye kapılarınızı sonuna kadar kapatabilir, haritanıza göre uzatmalı ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar için şahane bir dönem, yazmak, uzun süredir okumadığınız kitabı raftan çıkarmanın tam zamanı…

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade