Haftalık yorumlar19-25 Şubat haftası gökyüzü gündemi

Şubat 16, 20240
şubat ayı burçlar

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Güneş ise kova burcunun son derecelerinde yer alıyor. Özgürleşme, isyan etme enerjisi yüksek bir gün! Toplumsal tepkiler sert olabilir. Uranyen prensipte koç noktasında astrea ve hygia yer alıyor sağlık konusunda geç kalınmış görüşler ortaya konulabilir.

20 şubatta ay yengeç seyri devam ederken güneşte balık burcuna geçiyor. Mutlu yaşlar balık burçları, Satürnlü güneş döngünüzün size hediyesi nedir? Domestik bir enerji içindeyiz, yemek yapmak, beslemek, evde birtakım düzenlemeler için değerlendirilebilir. Yine aile ziyaretleri için kullanılabilir.

Venüs ve marsın Jüpiter’e yaptığı sert açılar ikili ilişkilerde ve parasal konularda gerginlikler getirebilir. Bu hafta yeni başlangıçlar yapabilir, hukuk ve akademik konularda tepkisel olabilirsiniz. Diğer taraftan Venüs ve marsın kova burcunda kavuşumda ilerlemesi rekabetçi bir yaklaşım sergilemenize neden olabilir.

21 Şubat akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçiyor. Çocuklarınızla keyifli zaman geçirebilir, onların ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Eğlenmek, tiyatro ya da müzikale gitmek iyi gelebilir. Ayın yöneticisinin balık burcunda olması içsel olarak duygusal seçimler yapmanıza neden olabilir.

22 Şubat ay aslan seyrini sürdürürken gün ortasında Venüs ve Mars karşıtlığı yaşanacak! Tepkisel ve kibirli tutumlara maruz kalabiliriz. Saçları kestirmek, bakım yaptırmak iyi gelebilir. Merkür’se kova burcunun son derecesinde entelektüel merakımızı artırabilir. Söylemlerimiz duvarları yıkan türden!

23 şubatta Merkür balık burcuna geçiyor, bilgi, akıl ve mantık yerini daha çok sezgilere bırakıyor. Merkür balık burcundayken hislerimiz güçlenir! 11 marta kadar Merkür balık burcunda kalacak. Haliyle duygusal konular önem kazanacak. Bu geçiş Satürn ve ardından Neptün ile kavuşumda devam edeceği için hayallerimizi önce sınırlandıracak ardından uçlara taşıyacağız. Bu süreçte dalgınlık ve dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmalısınız!

24 şubatta ise başak burcunun 5 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor! Başak burcunda gerçekleşen dolunaylar bize düzen kurmayı, detayları fark etmeyi, hayatımızdaki sorunları çözmeyi öğretir. Satürnyen bu dolunay bir de para ve maddi konuları temsil eden alanda olunca; hizmet sektöründe otorite baskısı ve maaş iyileştirmeleri görülebilir. Her birimiz haritamızda başak burcunu kesen ev konularında mükemmelleşme arayışı içine girebiliriz. Yönetici gezegen Merkür ise balık burcunda “mükemmeliyetçilik iyinin katilidir” diyor!

Diğer taraftan politik ihtilaflar ve çıkarcı söylemler dikkat çekebilir.

Hafta sonu ise ay başak seyrini sürdürürken netleşen Mars Jüpiter karesi inandığımız şey uğruna kılıçları çekme eğiliminde olacağımıza işaret ediyor! Bacak ve varis ağrıları görülebilir!

Ay boşlukta;

21 Şubat 2024 09:37:34 ile 21 Şubat 2024 16:40:13 arasında

23 Şubat 2024 10:28:40 ile 24 Şubat 2024 04:37:19 arasındadır.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade