Başakdolunay24 Şubat 2024 başak dolunayı; Kontroltrolsüz kontrol!

Şubat 23, 20240
başak dolunayı

24 şubatta başak burcunun 5 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor! Başak burcunda gerçekleşen dolunaylar bize düzen kurmayı, detayları fark etmeyi, hayatımızdaki sorunları çözmeyi öğretir. Satürnyen bu dolunay bir de para ve maddi konuları temsil eden alanda olunca; hizmet sektöründe otorite baskısı ve maaş iyileştirmeleri görülebilir. Her birimiz haritamızda başak burcunu kesen ev konularında mükemmelleşme arayışı içine girebiliriz. Yönetici gezegen Merkür ise balık burcunda “mükemmeliyetçilik iyinin katilidir” diyor!

Diğer taraftan politik ihtilaflar ve çıkarcı söylemler dikkat çekebilir.

Sağlık ve hizmet sektörü, hastaneler dikkat çekebilir. Bu alanda çeşitli düzenlemeler olabilir. Özellikle dolunayın haritanın 2. Evinde gerçekleşiyor olması nedeniyle bu alanda ödemelerde düzenlemeler yapılabilir. Para maddi konular ve kaynaklar konusu dikkat çekerken; borç ödemeleri yapılandırılabilir.

Dolunay özellikle bağışıklık sistemi sorunları, bağırsak rahatsızlıkları, şişkinliklerimizle ilgilenmemiz gerektiğini, bedenimizle bağ kurabilmenin önemini hatırlatacak. Dolunay esnasında mars Uranüs karesi netleşeceği için kaza ve yaralanmalara dikkat etmekte fayda var.

Hayatın kontrolünü tümüyle elimize almayı arzu ettiğimiz bu dönemde, Merkür balık burcunda kontrolsüzlüğü, akışta olabilmenin önemini vurguluyor.

Bazen hayatı derlemek toparlamak gerekir. Eskileri atmak, yenilere yer açmak zihni arındırır. Hayatımda işlevini yitirmiş her şeyi çıkarmayı ve yerine çiçekler açtıracak, güzel kokular bıraktıracak şeylerin almasına niyet ediyorum.

Arınmak dileğiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade