Haftalık yorumlar11-17 Mart gökyüzü gündemi

Mart 8, 20240
haftalık burç yorumları

Haftaya ay koç burcunda başlıyoruz. Transitin koç burcundayken hareketli enerjik ve hevesliyiz. Bu süreçte yönetici gezegen Mars kova burcunda olsa da çocuksu v acelece davranabiliriz. Teknolojik konularda hevesimiz büyüyebilir.

12 martta Venüs balık Burcuna geçiyor Venüs balık burcunda yücelin dedir sevgi ve merhametin doğulduğu bir sevme biçimi izleriz herkese kucak açmak ve yardım etmek duygusu baskındır. İkili ilişkilerde koşulsuz sevgi, tüm kusurları görmezden gelme herkesi olduğu haliyle kabul etme eğilimimiz artabilir. Kulağa çok hoş gelse de iyi niyet bazı durumlarda alma verme dengesini bozabilir. 5 nisana kadar balık burcunda yapacağı yolculuğu Satürn ile kavuşumda ardından Jüpiter ile sekstil devam edecek. Para konularında yapılabilecek sağlam yatırımlar bir kısım için kârlı olabilir.

13 martta ay boğa burcuna geçiyor. Huzur en büyük arzumuz! İstikrar ve beraberinde güven içinde olma isteğimiz artabilir. 15 Mart’a kadar burada kalacak olan ay Uranüs ile kurduğu bağlantıyla savurganlığa kapı aralatabilir. Diğer yandan haftaya etkisini yayacak olan güneş Neptün kavuşumu dalgınlıklara karşı uyarıyor! Beraberinde bağışıklığınıza dikkat etmelisiniz! İlaç ve sıvı gıda alımı hassas konular.

15 martta ay ikizler burcuna geçiyor. Ay ikizler burcundayken hareketli yerimizde duramayan birkaç gün geçirebiliriz. Kendimizi iyi hissetmek için sevdiğimiz ve ilgi duyduğumuz konulara yönelebilirsiniz. Önemli kararları bugünlerde almamakta fayda var. Zira karar vermek zor olabilir.

16 Mart’ta ay ve güneş arasında kara açı netleşir erken yeni ayın vaat edilenleri ortaya çıkabilir. Sinirle söylenmiş sözler geri alınamayacak hatalara yol açabilir!

17 Mart güneş Neptün kavuşumu netleşiyor; ay ise yengeç burcuna geçiyor. Hayal gücü ve yaratıcılığın arttığı, sanatsal çalışmalar için uygun bir enerji içindeyiz. Medyumluk yetenekler açığa çıkabilir. Sezgisel elliğin son derece arttığı bugün de gerçekle hayali ayırt etmek zorlaşabilir. Gölgesinde yeni ayda dikkat çeken denizler hastaneler bağımlılıklar ve intiharlar açığa çıkabilir!

Bu hafta ay boşlukta;

12 Mart 2024 14:07:45 ile 13 Mart 2024 03:28:03 arasında, 15 Mart 2024 01:28:48 ile 15 Mart 2024 06:15:23 arasında ve 17 Mart 2024 07:42:42 ile 17 Mart 2024 12:40:13 arasında olacak. Bu saatler arasında yarım kalan işleri tamamlayabilir, keyfi işlere zaman ayırabilirsiniz. Örneğin; 12 martta spor yapabilir, 15 martta uzun zamandır ertelediğiniz girişimciliğiniz üzere projeler okuyabilir, 17 martta ise ailenizle yemekler pişirebilir, evi toplayabilirsiniz.

İş yapmamak için bahaneye ihtiyacımız yok 😊 zamanı verimli kullanabilmek için neler mümkün?

Mutlu haftalar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade