Balıkyeniay4-10 Mart gökyüzü gündemi; Derinlere inmek!

Mart 4, 20241
eylül ayı burç yorumları
kasım ayı burç yorumları
mart ayı burç yorumları

Haftaya ay yay burcunda başlıyoruz. Ay yay süresi boyunca neşeli keyifli hayata biraz daha umutlu baktığımız bir zaman dilimi içinde olacağız. Kişisel olarak gelişmeye ve yeni şeyler öğrenmeye meraklıyız. Diğer taraftan geçtiğimiz hafta geride bıraktığımız Venüs Uranüs karesi etkileri devam ediyor olacak. Para piyasaları ani ve beklenmedik durumlara gebe! Aşk ve ilişkilerde dürtüsel tutumlar sergileyebiliriz.

5 martta kesinleşecek şiron kuzey ay düğümü kavuşumu yara ve komplekslerimizle yüzleşme imkânı sunarken; bizi acıtan, kanatan, üzen olaylarla ve kişilerle aramıza mesafe koyabiliriz. Diğer taraftan transit ay oğlak burcuna geçtiği için duygusal coşkunluk yerine sakin ve monoton bir gündeme bırakabilir. Görev ve sorumluluklarımız ön planda olacaktır. 7 mart’a kadar iş planlaması yapabilir, resmî kurumlarla ilişkili işlerimizle ilgilenebilirsiniz. Ay oğlak burcundayken biraz karamsar ve sıkıntılı hissetmeye meyilli olabiliriz. Diğer yandan gökyüzünde Merkür ve Plüton arasındaki minör açı zihinsel yoğunlaşmaya, takıntılı düşüncelere, öfke, paranoyakça yaklaşımlara maruz bırakabilir. Ne kendimizi ne de bir başkasına bu durumu yaşatmamak adına derinlemesine araştırma gerektiren konularla ilgilenebiliriz.

7 martta ay kova Burcuna geçiyor. Transit ay kova burcundayken özgürleşme ihtiyacımız artabilir bu nedenle beklenmedik tutumlar sergileyebilir. 9 Mart’a kadar sosyal konular, ortaklarımız ve arkadaşlarımız ile ilişkili konularla ilgilenmek iyi gelebilir. Sosyalleşme ihtiyacımızın arttığı geleceğe dair planlar araştırmalar yaptığımız bir gün olabilir. Diğer yandan 8 Martta netleşecek olan Merkür Neptün kavuşumu zihinsel olarak dağınık ve duygusal olabileceğimize işaret ediyor. Akılcı ve mantıklı olmayı gerektiren işlerde dikkatli olmakta fayda var. Anlaşma ve sözleşmeler gözden geçirilmeden imzalanmamalı! Yalan ve sahtecilik artabilir. Bu enerjiyi spritüal çalışmalar, dua ve meditasyon, ibadet ile değerlendirebilirsiniz.

Merkür Neptün kavuşumunun ardından 9 martta ay da balık burcuna geçiyor ay balık transiti duygusal iniş çıkışlar getirebilir. Mart ayının ilk yeni ayını ağırlayacak olan bu hafta ayın balık geçişine başlamasıyla birlikte kırılgan hassas ve daha duyarlı olduğumuz da bir sürece geçiyoruz.

10 mart gündüz saatleri 12.00 gösterirken gökyüzünde balık burcunun 20 derecesinde Neptün etkili bir yeni ay gerçekleşiyor. Anlayış ve sevginin karşılıksız ve koşulsuz olduğu balık burcu bir başkasına sevgi ve merhametle yaklaşma fırsatı sunabilir. Diğer taraftan elbette balık deyince bir başkasının kahramanı olmak için çıktığımız yolda kurban olma ihtimal ve potansiyeline düşebiliriz. Balık burcunun ana temaları hastaneler, hapishaneler, kapalı alanlar, okyanus ve denizler bu sürecin ana başlıkları olabilir. Edebiyat ve sanat camiası gündeme gelebilir! Yeni ayla birlikte netleşen Mars Uranüs karesi özellikle kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olunması gerektiğini hatırlatıyor. Ani kazalar, teknik sorunlar nedeniyle ortaya çıkabilecek sel baskınları getirebilir. Eğitimler, yolculuklar, bağımlılıklar dikkat çekebilir!

10 Mart sabah saatlerinde iletişim gezegenimiz Merkür de balık burcundan çıkıp koç burcuna geçiyor. Merkür koç burcunda hızlı ve pratik bir düşünce bitimini ifade eder. Merkür burada uzun bir yolculuğa çıkıyor 1 Nisan’da retro suna başlayacak v 26 nisana kadar retro hareketini sürdürecek; Merkür’ün koç burcundan çıkışı 16 Mayıs’ı bulacak. Kelimelerimiz de zihnimiz kadar hızlı ve sert olabilir!

Bu hafta ay boşlukta;

4 Mar 2024 18:40:28 ile 5 Mar 2024 00:14:49 arasında, 6 Mar 2024 22:35:01 ile Mar 2024 03:38:10 arasında, 8 Mar 2024 21:55:25 ile 9 Mar 2024 04:03:10 arasında ve 10 Mar 2024 22:45:11 ile 11 Mar 2024 03:19:03 arasındadır. Bu saatler arasında yarım kalan işleri tamamlayabilir, keyfi işlere zaman ayırabilirsiniz.

İş yapmamak için bahaneye ihtiyacımız yok 😊 zamanı verimli kullanabilmek için neler mümkün?

Mutlu haftalar

1 comments

  • yasemin

    Mart 4, 2024 at 1:20 pm

    Mutlu haftalar 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade