Haftalık yorumlar22- 28 Nisan gökyüzü gündemi

Nisan 20, 20240
burçlar

21 Nisan chiron venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum kili ilişkilerde bireysel olma kimi zaman bencillik nedeniyle keyif kaçıran deneyimlere çekilmiş olmayı ifade edebilir. Aynı zamanda sınırlarınızı aşan insanlara bireysel sınırlarınızı çizme ve bir duvar görebilme fırsatı ve böylece şifalanma olanağı sunar. Ay ise terazi burcunda bunu yaparken dengede olmak gerektiğini hatırlatıyor.

22 Nisan ceres Uranüs üçgeni Netleşecek. Kolektif anlamda tarım ve beslenme alanında teknolojik yenilikler görülebilir. Beslediğimiz emek verdiğimiz konularda yenilikçi geri dönüşler alabilirİZ.

23 Nisan satürn gad minör açısı neşe erken ayda akrep burcuna geçmiş olacak. Ay akrep burcundayken şüpheci, tutkulu ve arzulu oluruz. Kili ilişkilerde kıskançlık baskı ve manipülasyon artabilir. Odaklanmayı gerektiren konularda derinlemesine araştırma yapmak için harika bir gün.

24 Nisan venüs 24dr eski aşklar hortlar. Bir kısım için kapanmamış konular yeniden ele alınır ve sonlandırılması gerekenler olası sona doğru ilerler.

25 Nisan güneş juno üçgeni- Merkür s o ve beraberinde akşam saatlerinde ay yay burcuna geçiyor olacak. Ortaklı işler ve projelerde otorite desteği ile birlikte aşk ve ilişkilerde sürpriz buluşmalar gündeme gelebilir. Merkür’ün durağan hareketi nedeniyle akıl dağınıklığı, odaklanamama, teknolojik aksaklıklar, anlaşamama hali sabırları zorlayabilir. Önemli işleri önümüzdeki haftaya bırakmanızı tavsiye ederim. Bugün yaşayacağınız aksaklıklar tekrardan ele alınacağı için üzerine gitmemekte fayda var.

26 Nisan Merkür ileri Hareketine başlıyor. Gölgeli günler önümüzdeki bir hafta boyunca devam edecek.

28 Venüs anaritik Plüton’a yaklaşan kare. Venüs’ün koç burcundaki analitik yerleşimi para ve maddi konularda krizlere, hızlı ve aceleci tutumlar nedeniyle kayıplara götürebilir piyasalar oldukça hareketli. Diğer taraftan ikili ilişkilerde hızlı başlayan ve hızlı biten ilişkiler gündeme gelebilir. Özgürleşme ihtiyacımız çok yüksek.

29 Nisan Mars Neptün kavuşum balık burcunda netleşecek bu nedenle hafta boyunca yorgun, halsiz ve uykusuz hissedebiliriz. Demir eksikliği nedeniyle ortaya çıkabilecek hastalıklar dikkat çekiyor. Hayal ettiğimiz hedeflediğimiz ne ulaşmayı amaçladığımız her ne varsa bu konuda vizyon geliştirmek, hayal panosu yapmak, yazmak büyük bir farkındalık ve ilerisi için büyük bir motivasyon yaratabilir. Hafta sonunu yaratıcı işlere ayırmanızı tavsiye ederim.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade