Aylık Kova YorumuKovaNisan 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen kovalar ve kova burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için önemli bir aydı koçta bir yeni ay, ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle ilgili konular sizi meşgul etmiş olabilir. Hatta iletişimde incinme incitme hali sizi yormaya devam ediyor olabilir.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 4. ve 10. evinde olacak. Hayatınızda heyecan verici gelişmeler olabilir, iyi giden bir ilişkide evlilik kararı verebilirsiniz. Ev taşıma, mal, mülk edinme gibi konularla haşır neşir olabilir, uzun seyahatler edebilirsiniz. Kötü giden bir evliliğiniz varsa ayrılık kararı söz konusu olabilir. Toplum önünde duruşunuz, kariyerde bir bitiş veya bir başka başlangıç yönünüzü değiştirmenize neden olabilir.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Hayata dair yeni plan ve hedefler belirlemeye başlayacağınız bu süreç size iyi gelecektir.

Jüpiter, venüs ve Neptün’ün balık burcundaki seyahati sizin 2. evinizde olacak. Bu dönem kaynaklar da değişimler olabilir. Toplu bir para gelebilir yada çıkabilir. Maddi konuda çoğunluğun aksine bir bolluk yaşayabilirsiniz, elbette bunu belirleyecek şey haritanız olacak.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade