AkrepAylık Akrep YorumuOcak 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir 3. evinizde bulunan merkür, zihinsel odağınızı da eğitimler, ticari faaliyetleriniz, yakın çevrenize yöneltti. Retro boyunca ciddi yaklaştırğınız her konuda fazlasıyla karamsar, kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir süreç olabilir, yanlış anlamalar ve alınganlıklar söz konusu olabilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hem kariyer alanınızı hem de ilişkilerinizde sınandığınızı düşünebilirsiniz. Eşiniz yada ortağınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Bu da sonuçta kendinizi nasıl ifade ettiğinizle ilişkili olabilir. Hayata pozitif bakmanın kolay olmadığı günlerden geçiyor olabilirsiniz ama bu karanlık duygudan çıkabilecek çalışmalar yapabilirsiniz.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunay, hayata dair hedeflerinizde güncelleme getirebilir. Nye inanıyor, neyi yaşıyorsunuz? Bu dönemde sağlam ve sıkı adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz. Yabancı ülkeler, seyahatler, hukuki konular gündeme gelebilir. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir, hayata dair yeni öğretilere kulak kabartabilirsiniz. Belki de astroloji ile ilgilenebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla karşılaşabilir veya aranızda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar nedeniyle birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz! Eşinizin akrabalarıyla aranızdaki sorunlar sizi duygusallaştırabilir.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana size hayata dair inançlarınızı sorgulatan mars retrosu sona eriyor. Bir süredir cebinizi hızla boşaltmış, gereksiz harcamalara neden olmuş olabilir. Beklenmedik borçlar, kredi ve sigortalar can sıkmış olabilir. Retro sona eriyor olsa da 15- 18 ocak tarihleri arasında özellikle eğitim veya seyahatlerle ilgili konularda beklenmedik harcamalar çıkabilir. Retronun bitişiyle birlikte enerjinizi de kaynaklarınızı artırmaya adayabilirsiniz. Eğer haritanızda destekliyorsa önümüzdeki iki ay içinde maddi olarak borçlarınızı ödeyerek, toparlayabilirsiniz. Cinsel olarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Eviniz, ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Evliliğinizin dinamiklerini gözden geçirebilir, kardeşleriniz, yakın çevreniz ile ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Etrafınızdaki insanların sizi desteklediğini görebilirsiniz. Borçların ödenmesi, krizlerin aşılması noktasında yalnız olmadığınız görmek size iyi gelebilir. Borca girseniz de evde değişiklikler yapabilir, ev alabilir, taşınabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilişkilerinizi iyileştirmek için güzel bir dönem.

28 ocak tarihlerinde güneş ay düğümleri kareleri siz güneş akrepleri kadersel olarak zorlayacak kararlar almaya itebilir!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade