Aylik Terazi YorumuTeraziOcak 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen terazi ve terazi burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir 4. evinizde bulunan merkür, ailevi, ev ve yerleşim alanınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Bu süreçte uzun zamandır ertelenen ev konularınızı çözebilirsiniz. Aile büyüklerine karşı kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir süreç olabilir, yanlış anlamalar ve alınganlıklar söz konusu olabilir. Taşınma, evde tadilat gibi durumlar gündeme gelebilir. Evliliğiniz zihinsen olarak kafanızı meşgul edebilir. Anne babanızla aranızda çıkabilecek yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunayı kariyer alanınızda olacak. Parlamak, göz önüne çıkmak, girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu süre zarfında kararlı ve istikrarlı olacaksınız. Eğer bir işiniz yok ise toplum önündeki statünüzü gözden geçirebilirsiniz. Diğer taraftan baskılandığınızı düşünebilir, birtakım çatışmalara çekilebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, engellere takılma projenizin bir otorite onayında kalması söz konusu olabilir. Üstlerinizle aranızda çıkabilecek yanlış anlaşılmalar, iletişim problemlerine karşı aşırı duygusal bir tutum sergileyebilirsiniz. İlişkinizi göz önünde yaşama zamanı!

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana size hayata dair inançlarınızı sorgulatan mars retrosu sona eriyor. Böylece din, inançlar konusunda kendinizi daha sağlıklı ifade edebilir, üniversiteyle ilgili konularla yoğun bir koşturma içine girebilirsiniz. Dış ticaret, hukuki konular, uzaktan akrabalarınız bir süre daha gündeminizi meşgul edecek. 15- 18 ocak tarihleri arasında anne veya babanızın sağlığıyla ilgili beklenmedik bir durum söz konusu olabilir. Uzun süre önce üstü kapanan bir konu yeniden gündeme gelebilir. Uzun bir seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Aşk ve ilişkilerinizin gündeminiz olduğu bu yeni ayda heyecan verici bir başlangıç olabilir. Yaratıcı işlere zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenmenizi gerektiren konular açığa çıkabilir. Çocuğu olmayanlar için çocuk haberleri gündeme gelebilir. Borsa, riskli paralarla ilgileniyorsanız bu dönemde kazancınız artabilir. Venüs’ün de buradaki hareketi size keyifli zamanlar geçirtebilir.

28 ocak gibi siz güneş teraziler için pozitif kadersel gelişmeler yaşanabilir. Otorite figürlerini aşan ve onaylarını alan işler yapabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade