Aylık Koç YorumuKoçŞubat 2021 Koç ve Yükselen Koçların Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Koçlar ve özellikle yükselen koçlar.

 

Şubat ayında 11. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş durumla! Bu alan arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, kariyerin getirilerini temsil eder.

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Rx sizin 11 evinizde gerçekleşeceği için biraz önce saymış olduğum konularda bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Arkadaş çevrenizde aranızda sorunlar ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Genellikle çokta birbirinizi dinlemeyebilir ve içsel olarak kuruntu yapabilirsiniz. Eski bir arkadaşınız, sevgiliniz pat diye karşınıza çıkabilir. Malumunuz merkür rx gelen sevgililer için kararı retro sonrasına bırakmakta fayda var!

11 Şubatta yine bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Kariyere alanınızda da bir takım çatışmalar, yanlış anlaşılmalar, engellere takılma, beklenen paranın gelmemesi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Tüm bunlara rağmen yeni ayda Jüpiter Venüs kavuşumu sevgiyle sarıp sarmalama, cömertlik ve hoşgörünün de hayatımıza dahil olabileceğine işaret ediyor.

18 Şubatta güneş balık burcuna ve 12. evinize girecek aynı zamanda gökyüzünde büyük çatışma uranüs satürn karesi gerçekleşecek özellikle bu tarihler arasında uzun zamandır emek verdiğiniz bir işin karşılığını alabileceğiniz gibi haritanıza göre özgürleşme isteğiyle işinizden de ayrılabilirsiniz!

Bu dönem önünüze çıkan gelişmeleri merkür rx sonrasında fırsata çevirebilirsiniz.

27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve süreç içinde sürüncemede kalan konular netleşebilir. Günlük rutinleriniz, iş ortamız kariyerle ilgili gelişmeler olabilir. Sağlığınıza özen göstermek, beslenme biçiminizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönem gereksiz para harcayamamaya dikkat etmelisiniz!

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade