KoçVenüsVenüs Koç Burcunda; Savaşmadan kazanmak!

Mayıs 1, 20220
venüs

Bir süredir balık burcunda hareket eden venüs bizleri koşulsuzca sevmeye, kusurları görmezden gelmeye, akışta ve teslimiyette davranışlara sürükledi. Elbette kendimizi kaptırdığımız noktada yaşamın sarsıcı gerçeklerine uyandırdı.

Venüs 2 mayıs itibariyle baharın burcu koç burcuna geçiyor ve 28 mayısa kadar burada kalıyor. O romantik halimden eser yok şimdi diyeceğimiz günler kapıda. Keyif aldığımız konular, eğlence anlayışımız, sevgimizi gösterme biçimimiz de evriliyor.

Venüs koç burcunda çokta rahat edemez geçtiğimiz ay geride bıraktığımız balığın aksine romantizm yerine heyecan coşku ve tutku arar. Bir konuya hızla heyecan duymak aynı hızla uzaklaşmak kaçınılmazdır! Çocuksuz bir sevinç, kalbin kıpır kıpır atması, keşfedilmemiş bir şeyin delice keşfi… Acemi, deli ve tutku dolu!

Gitmek almak, dokunmak ve elde etmek ilk amaçtır sonrası çokta hesap edilmez! ki genelde de aynı hızla kaçış başlar! Arka planda venüs koç seyrini yöneten mars hala balık burcunda olacağı için dürtüsel duyguların ardına gelecek hayal kırıklıklarına karşı uyarmalıyım. Yine ilişkilerde rekabet, kavra ve atraksiyon bizi bekliyor olabilir.

Sonra yok efendim aşk var dediniz gördük vs vs demeyiniz. Hayatta her şey istediğimiz gibi ilerlemiyor! hele ki biz sürekli aynı hataları tekrar ettiğimizde… E ne yapalım şimdi korkalım, kendimizi her an izole mi edelim?

Dünya okulunda hepimiz öğrenmeye geldik, dersten ve öğretiden kaçarak sınıf atlayamayız. Deneyimlere kapı aralayıp, sınırlarımızı sağlıklı bir biçimde çizebildiğimiz noktada işler kolaylaşıyor.

Venüs diğer taraftan maddi konularla ilişkili bu süreçte harcamalarımız da estetik, güzellik, saç, baş, makyaj gibi konulara yönelebilir. Hızlı ve düşüncesiz harcamalar yapabiliriz.

Önemli tarihler

14 Mayısta gerçekleşecek venüs şiron kavuşumu yara-şifa ikilemi içinde bizi önemli yol ayrımlarına getirebilir!

23- 27 Mayıs haftası ilişkileri sağlamlaştırmak, maddi konularda temkinli yatırımlar yapmak için fırsatlarımız olabilir. Beraberinde ki pluton etkileşimi ilişkilerde krizler, kıskançlık ve manipülasyon enerjisini açığa çıkarabilir.

Sevgiyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade