Boğayeniay11 Mayıs Boğa Yeni Ayı; Ağaca dokun, toprağa bas! Kendinle bağlantı kur

Mayıs 4, 20210
yeniay

11 Mayıs 21.59 da Boğa burcunun 21 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay haritanın 5. evinde gerçekleşirken ufuktan yay burcu yükseliyor olacak. Yeni ay yöneticisi Venüs ikizler burcunda, asc yöneticisi Jüpiter ile uzaklaşan açı ile sert etkileşimler kuruyor. İkili ilişkilerde keskin değişim ve dönüşümler bizi bekliyor. Yeni ay aynı zamanda Neptün ve Plüton ile olumlu kontaklar kuruyor….

Boğa maddi manevi kaynaklarımız, ürettiğimiz değerler ve öz değerle ilişkilidir. Hayatta keyif aldığımız şeyler beş duyumuza hitap eden konularla ilgili konuları temsil eder. Boğa burcu zodyağın ikinci burcu ve bedenlenme ile ilgilidir. Koç burcu Tanrısal arzunun ilk kıvılcımı anlatırken, Boğa burcu bu arzunun form bulmuş halidir. Yeni ay derecesi itibariyle arzu istek ve materyalizmden sıyrılmak gerekliliğini vurgular.

Yeni ay aynı zamanda 5. evde gerçekleştiği için çocuk bekleyenler için müjdeli haberler verebilir…

Sürpriz tanışmalar ve beklenmedik ilişkiler, maddi yatırımlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu noktada tekrar eden hatalar yapmamakta fayda var! Aynı hataları yapıp farklı sonuçları beklemenin çılgınlığını hatırlatmak isterim. Biten ilişkiler için geri dönüşü olmayacak bir sonlanmayla beraber gelecek takıntılar ortaya çıkabilir. Boğa burcu değişime direnme, alışılmış konfor alanı içinde kalmaya işaret eder bu nedenle kayıpların getirdiği gerçeğin kabulü işleri kolaylaştırabilir.

5. ev riskli paraları anlatır boğa teması ile birlikte bu dönem bitcoin vb riskli yatırımlarda beklenmedik hareketlenmeler olabilir. Boğa akrep aksında gerçekleşen yeni aylar genellikle maddi konuları, borç alacak ilişkisini, vergi, sigorta gibi konuları, krizleri gündeme getirir. Venüs’ün ikizler burcunda yerleşimi eğitim, ticaret, araç alımı gibi konulara harcamalar yapabileceğimizi işaret eder.

Yükselen yay yükseköğrenim, yurt dışı, din felsefe, mahkemeler gündeme gelebilir, yükselen yöneticisi balık burcuna geçmeye hazırlanan Jüpiter anaritik derecede saymış olduğum konularda zorlu deneyimler yaşatabilir.

Boğa burcu vücudun boyun, boğaz ve tiroit gibi kısımları ile ilişkili olduğu için bu konuda bir takım sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Mars ve şironun sert etkileşimleri de beraberinde baş, mide ağrılarına işaret ediyor. Ortaya çıkabilecek sert enerjileri kontrol etmekte zorlanabileceğimiz durumlarda pasif agresif olabiliriz.

Yeni aylar ayın genel teması hakkında detaylı bilgiler verir, bir süredir kapattığınız, gömdüğünüz konularda artık yeniden harekete geçme evresine hazırlıktır. Kendinizi biraz olsun gözlemlerseniz yeni ayların öncesinde yalnız kalamaya, içinize dönmeye büyük bir arzu duyarsınız bu dönem balzamik fazla temsil edilir, bir çeşit çürüme evresidir.

Yeniden doğumunu simgeleyen Yeni ay fazı ise yeni başlangıçları anlatır, ay yeni aydan bir kaç gün sonra hilal fazına geçtiğinde konular açığa çıkmaya başlar. Her başlangıç bizim için o konunun baharı, heyecanıdır.

Öyleyse içinizde tuttuğunuz, kırıldığınız, incindiğiniz her şey bir yüke dönüşmeden omzunuzdan indirmelisiniz. Bedeninizle bağ kurmalı, toprağa basmalı, o mükemmel kokuyu içinize çekmeli, yaşamın stresli ve zorlu yanlarına odaklanmak yerine başınızı kaldırıp yaprakları yeşermiş ağacı fark etmelisiniz…

Ağaca dokunun, toprağa basın ve yeni ay olumlaması yapmayı unutmayın…

“Kendimi özgürce ifade ediyorum, değişime açığım ve değişime hazırım, değişime istekliyim, evrenin bana getireceği sürprizleri sevgiyle kabul ediyorum” diyelim.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade