BoğaVenüs17 Mart venüs boğa; Romantik aşklar

Mart 8, 20230
para kaynaklar

Güzelliğin, sanatın, estetiğin gezegeni Venüs; 17 Mart’ta yönetici olduğu burç boğaya geçiyor ve 11 nisana kadar burada kalıyor. Venüs boğa burcunda güçlü bir pozisyondadır. Bu süreçte ilişkilerde ve maddi konularda venüs koç burcunun aksine daha temkinli adımlar atacağımız bir döneme giriyoruz. İlişkilerimizde yavaş, istikrarlı ve sağlam adımlar atacağız. Sabırla yol alacağız! İstekler ön plana çıkarken, huzuru, uyumu, arzu ve tutkuları hayatımızın merkezine alacağız.

Venüs boğa serüveni boyunca gökyüzünde toprak elementi de ayın başına nazaran ciddi oranda artacağı için güvenlik arayışımız yüksek olacak. Evrensel sembolizm her alanda ayakları sağlam yere basma ihtiyacını artırabilir. Öyle ki yeme içme yoluyla bile kendimizi daha güvende hissedebiliriz. Boğa burçlarını yemekle tanımlama nedenimiz de tam olarak bununla ilgilidir. İnsan yiyerek yaşama güvenli tutunacağını düşünür! yaşayabilmek için yemek, biriktirmek gerekir!

Para ve kaynaklarımızı içinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda artırmak adına kaygılarımız artabilir venüs boğada materyalisttir. Elindekini korumayı, sağlama almayı ve biriktirmeyi seçer. Şartlar böyleyken biriktirmek mümkün olmasa da kaynakları doğru kullanma ihtiyacımızı artabilir. Bu da bizi kıtlık bilincine sürükleyebilir.

Venüs boğa geçişini satürne sektil açıyla bağlatacağı için sağlam ilişkiler için fırsatlar elde edilebilir. Özellikle 21 mart haftasında juno ile kavuşum yapacak olan venüs ikili ilişkilerde sağlamlaştırma, ilişkinin olumlu yönde seyrini başlatabilir. Uzaklaşan açıyla pluton karesini geride bırakan venüs krizleri çözme fırsatı sunabilir! Ekonomik açıdan otorite müdahalesi gerektiren durumlar söz konusu olabilir!

Önemli tarihler
  • 21 martta kesinleşecek venüs juno kavuşumu aşkın büyüdüğü, beşeri bedende buluşmaların zamanı. Bir sonraki kavuşum eylül ayında gerçekleşecek, kim bilir şimdilerde tanıştığınız biriyle eylülde bir araya gelirsiniz!
  • 30 martta kesinleşecek venüs uranüs kavuşumu ani ve hızlı gelişen aşlara kapı aralarken, bir kısım için dürtüsel sonlanlanmalar getirebilir.
  • 7 nisanda kesinleşecek venüs neptün sekstili, sorunları çözümleme fırsatı olabilir. Maddi bir destek, yaratıcılık gerektiren işlerde olumlu adımlar atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade