Haftalık yorumlar18- 24 Eylül haftası gökyüzü gündemi

Eylül 17, 20230
astroloji gündemi burçlar yeni ay dolunay

Haftaya uranyen prensipten baktığımızda koç noktasında nemesis, astrea, pythia yer alıyor. Elbette juno Jüpiter ve venüs başrolde! Bu hafta göz göre göre belki de ağustostan beri defalarca uyarılmamıza rağmen yaptığımız hatalarla yüzleşeceğiz. İntikam duygusuna kapılmayanlar için vizyonun genişlediği kazanımların arttığı bir dönem olabilir. Yapacağınız işlerde bir uzmandan destek almak iyi gelebilir.

18 eylülde ay terazi burcunda başlıyoruz ve sabah saatlerinde akrep burcuna geçişini izliyoruz. Yeni ayı geride bırakıyor hilal fazını deneyimliyoruz, yeni ayda aklınızı karıştıran konularda netleşebilir adımlar atabilirsiniz. Sezgileriniz artabilir, tutku ve arzularınıza kulak kabartabilirsiniz.

19 Eylül Öğleden önce Venüs Jüpiter karesine eşlik edecek olan ay akrep boğa tutulmalarının vaatlerini gün yüzüne çıkarabilir. Son bir aydır uzamış konular krizli de olsa sonuca bağlanabilir!

20 eylülde kesinleşen ve birkaç gündür etkilerini hissetmeye başladığını mars jüpiter etkileşimi beklenmedik olayları gündeme getirebilir. İnançlarınız konusunda aşırı coşkulu ve fanatik tutumlar sergileyebilirsiniz. Kaynar su yanıklarına karşı dikkatli olmalısınız! Cinsel olarak dürtüsel olunan bir dönem!

Din adamları gündeme gelebilir. 20 Eylül Çarşamba 12:21 ile 16:05 arası ay boşlukta yarım kaşan işlerinize devam edebilirsiniz
21 Eylül ay yay burcuna geçiyor araştırma, okuma, bilgiye erişme ihtiyacınız artabilir. Her zaman olduğunuzdan daha idealist hissedebilir, zorluklara başka bir gözle bakabilirsiniz. Sabah saatlerinde netleşen ay Merkür karesi gözlem gücünüzü artırırken, geveze ortamlara düşürebilir.

Bu hafta yaklaşan Mars chiron karesi fiziksel olarak yorgun hissedebileceğinizin haberini veriyor! Böbrek ve idrar yolu rahatsızlıkları artabilir. Bol su tüketimi iyi gelecektir.

22 eylülde gökyüzünde oluşan su ve ateş üçgeni kendinizi adadığınız konularda duygusal fırsatlar verebilir. Beraberinde ilişkilerde şifalanabilirsiniz. Diğer taraftan 23 Eylül ay oğlak burcuna geçerken güneş de terazi burcuna geçmeye hazırlanıyor olacak! Başak burcunun 29 derecesi bize başak burcuna özgü konularda ortaya çıkabilecek krizleri haber veriyor. Detaylarda kaybolma, aşırı çalışma ve yorgun düşme görülebilir! ve unutmayı siz değerlisiniz…

Mutlu yaşlar terazi burçları

Ve terazi burçlarının doğum günü! Nice yaşlara sevgili teraziler, uyumun, diplomasinin ve zarafetin burcu iyi ki bizimlesin. Bu yıl solar döngünüz, yani yeni yaşınız size önemli hediyeler getirebilir. Malumunuz tutulmalarda sizin burcunuzda gerçekleşecek. Yıllık analiz alarak hazırlanmayı unutmayın.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade