Haftalık yorumlar2 – 8 Ekim haftası gökyüzü gündemi

Ekim 2, 20230
terazi burcu

Haftaya ay boğa burcunda başlıyoruz. İştahınızın açık olduğu tembelliğe meyilli olduğumuz bir hafta olabilir. Gökyüzünde birkaç gündür hissettiğiniz dalgınlık enerjisi özellikle 2 Ekim Pazartesi günü artabilir. Merkür ve Neptün karşıtlığı karar almayı zorlaştırırken, yanlış anlaşılmalara neden olabilir.

3 Ekim Salı ay ikizler burcuna geçerken yoğun bir iletişim trafiği başlayabilir. Özellikle anlaşma ve sözleşmeler yaparken dikkat etmekte fayda var. Aldıklarınızı ve sattıklarınıza dikkat edin. Diğer yandan 3 Ekim’de kesinleşecek olan Merkür Plüton üçgeni bir konuya odaklanmayı kolaylaştırabilir. Gizemli konuları anlayabilir, zorlu durumların üstesinden gelebilirsiniz. Edebiyat sanat sinema gibi alanlarda üretici bir haftadayız.

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile abartılı söylemleri, hukuki konuları sürpriz bir şekilde açığa çıkartabilir. Özellikle para piyasalarında beklenmedik kayıplar, öngörülemeyen değişimler söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde olayları abartılı karşılayabiliriz. Aldatma aldatılmalar, parasal kayıplar gündeme gelebilir.

5 ekim öğlen saatlerinde ay yengeç burcuna geçiyor ve biz de ruhsal olarak daha alıngan sezgisel ve hassas oluyoruz. Ailemizle vakit geçirmek yemek yapmak evde yapılabilecek aktivitelere dahil olmak iyi gelebilir. Diğer taraftan uzun bir süredir retro hareketiyle de beraber başak burcunda olan Merkür 5 ekim itibariyle 20 Ekim’e kadar terazi burcunda seyahatine başlayacak. Merkür terazi burcundayken söylemlerimiz daha kibar, uyumlu ve barışçıl olabilir. İnsanlara karşı kırıcı olmamaya adil ve hakkaniyetli olmamaya özen gösteririz. Merkür bu geçişine başlat başlamaz Satürn ile gerçekleştireceği 150lik açı nedeniyle kelimelerimizi her zamankinden daha ölçülü ifade edeceğimize işaret ediyor. Otoritenin varlığı kimi zaman susmamıza veya susturmamıza neden olabilir.

6 Ekim’de ay yengeç seyrini sürdürürken son dördün fazına geçmiş olacak. Haftayı önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan tutulmanın etkilerini hissedecek bir biçimde kapatabiliriz. Özellikle ikili ilişkilerde beklenmedik krizler, sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Tutulma öncesi program yapma fırsatınız varsa önümüzdeki hafta önemli ve zorlayıcı işleri ertelemeniz tavsiye ederim. İkili ilişkilerde, hukuki konularda önemli bir süreç başlıyor.

8 ekim pazar günü sabah saatlerinde ay aslan burcuna geçiyor ve hafta sonunu keyif veren hobilere eğlenceli aktivitelere ayırma fırsatı buluyoruz.

Mutlu ve keyifli bir hafta dilerim

Haftayı video olarak izlemek isterseniz youtube hesabımı ziyaret edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade