Aylık Balık YorumuBalıkEkim 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen balık ve balık burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile ortaklardan gelen kaynaklara ulaşabilir. İkili ilişkilerde özdeğerinizi fark ederek önemli bir çıkış yapabilirsiniz.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve sizin de zihinsel odağınız maddi konulara kayıyor. Borçlarınız varsa onu ödeme telaşına kapılabilirsiniz. Diğer taraftan korku ve endişeler kapılmanızda çok olası olayları kafanızda büyütmediğinizden emin olmalısınız! Bazen karar vermek zorunda değilsiniz.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla öz değer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. İkili ilişkilerinizi iyileştirme süreci, geçtiğimiz aylarda burada gerçekleşen yeni ayda bazı ilişkiler sekteye uğramıştı! Oturup yeniden gözden geçirip sorunları güzellikle çözebilirsiniz. İlişkiniz veya iş ortaklığınız için harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle beraber inançlarınız için coşkuyla mücadele edebilirsiniz. Fikirlerinize saygı duyulmadığınızı düşündüğünüzde diliniz sertleşebilir. Üniversitedeyseniz hocalarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Evliyseniz eşinizin akrabaları ile aranızda hırslı durumlar olabilir.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin 8. Evinizde. Sizin için önümüzdeki bir yılın gündemini belirleyecek konular oluşmaya başlıyor. Burada gerçekleşen tutulmalar özellikle kaynaklar konusunda sizi zora sokabilir. Ülkemiz gündeminde de sert etkileri olan bu tutulma harcamalara dikkat etmeyi zorunlu kılıyor. Diğer taraftan ticari bir yatırım yapmak istediğiniz için kredi ya da teşvik alabilirsiniz. Tüm bunlar gündeminizde değilse yakın çevrenizden birinin kaybını yaşayabilir, bir akrabanızın sağlık durumuyla ilgilenebilirsiniz.

22 Ekim’de Merkür de 10 kasıma kadar akrep burcuna geçiyor. Zihinsel odağımız ölüm ve ölüm ünitesi konulara, polisiye ve mafya tip olaylara kayabilir. Ülkemiz gündeminde içişleri bakanlığı ve mafya konuları gündemi meşgul edebilir.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü eğitim ve akraba telaşesinin sonuna geliyorsunuz.  Kısa bir seyahat edebilir, eğitime başlayabilir veya kardeşinizin bir ihtiyacına odaklanabilirsiniz.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade