Haftalık yorumlar20-26 Mayıs gökyüzü gündemi

Mayıs 19, 20240
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Güneş boğa burcunu terk etmeden Neptün sekstili netleşiyor. Havaları ve kalbimizi yumuşatacak minik hediyelerimiz var. Yaratıcı, sezgilerimiz güçlü ve aynı zamanda

21 Mayıs ay akrep burcuna geçiyor borçlar, ödemeler, beraberinde cerrahi operasyonlar gündeme gelebilir. Mars koç olumlu destek sağlayabilir. Aynı zamanda güneş ikizler burcuna geçiyor iyi ki doğdunuz sevgili ikizler burçları bu yılın parlayan yıldızları arasındasınız bu hafta Jüpiter de sizin burcunuza geçiyor. Solar döngülerinize eşlik edecek olan Jüpiter size şans bolluk ve hediyeler getirsin.

22 Mayıs da ay Satürn üçgeni netleşiyor ardından boğa burcunu terk etmek üzere olan Jüpiter karşıtlığı ile!  Olaylar karşısında olgun ve bilge davranışlar sergilemeye müsait bir gündeyiz. Otorite desteği alabilir, aile büyükleriyle ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Tecrübenin, okumanın, araştırmanın karşılığını alacağınız bir gün!

22 ve 23 mayısta aynı zamanda güneş Plüton üçgeni netleşecek. Kişisel gücün ortaya konması, çekicilik gerektiren ortamlarda gücü ele alma, insanları etkileme ve alınan kararların net olabileceği bir gün. İç benliği ortaya çıkarmak, özünüzle bağlantıya geçmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde Venüs ve Jüpiter’inde konumunu göz önünde bulundurursak yoğun cinsel çekim olabilir.

23 mayısta saatler 16:52 gösterdiğinde yay burcunun 2 derece 55 dakikasında dolunay gerçekleşecek. İnançlar, hayat felsefemiz, eğitimler, yurt dışı konular, hukuksal durumlar dolunayın ana başlıkları arasında!

Dolunay haritanın 2 evinde gerçekleşeceği için özellikle eğitim ve okul harcamaları, üniversite ödemeleri, dini kurumların bütçeleri, yurt dışı harçlar ve vergiler gündeme gelebilir. Ufukta terazi burcunu görüyoruz ikili ilişkiler ve bu noktada mahkemeler olabilir. Estetik, sanat, moda gibi konular dikkatimizi çekebilir! Esasen dolunayın da yönetici gezegeni Jüpiter venüsle birlikte boğa burcunun 29 derecesinde ve 8. Evde olunca parasal harcamalar, bütçe aşırılıklarına dikkat etmemiz gerekiyor!

24 Mayıs Venüs ikizler burcuna ay ise yay burcuna geçiyor. İki değişken enerji birden, ayın sabit durumlarını sarsıyor. Değişime uyum sağlama zamanı geldi çattı. Venüs ikizler burcunda meraklı, sevimli ve neşelidir. Sosyal bir gezegen olan Venüs ikizler burcunda sever sevilir, daldan dala kondurur. Dikkatimiz hızlı dağılabilir, flört dilimiz değişebilir. Sevdiklerimizle ilgilenebilir, sorular sorabilir, uzun saatler konuşabiliriz. Yaz geliyor alışveriş çılgınlığını artıracak bir kombinasyon da beraberinde oluşuyor. Aynı ceketin iki rengine birden ilgi duyabilir, ikisini birden alabiliriz. Gün içinde ay Satürn karesi modumuzu aşağı çekebilir.

25 Mayıs Venüs Plüton üçgeni netleşiyor; ay ise oğlak burcuna geçiyor. İlişkilerde tutku arayışı artıyor. Saatlerce süren konuşmalar bu noktada ayakları yerden kesebilir. Ticari yatırımlar için güçlü bağlantılar kurabilir, pozitif ve gerçekçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

26 mayısta Jüpiter bir yıl boyunca kalacağı ikizler burcuna geçiyor. Özellikle ikizler, terazi ve kova burçları için şanslı bir dönem başlıyor. Yay balık ve başak burçları kendilerini ileriye taşıyacak bir rüzgâr yakalayabilirler! Yine de Satürn ile Jüpiter’in bu süreçteki kare açıları bu burçları zorlayabilir. Günün enerjisi ay deklinasyon dışı olduğu için ciddi, çalışkan ve karamsar!

 

Ay boşlukta

23 May 2024 10:27:44 ile 23 May 2024 11:23:58 arasında ve 25 May 2024 17:46:50 ile 25 May 2024 18:35:36 arasında ay boşlukta olacak.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade