Haftalık yorumlar27 Mayıs- 2 Haziran gökyüzü gündemi

Mayıs 25, 20240
haziran ayı gökyüzü gündemi

Haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. Bahara rağmen üzerimize bir bulut çökmüş, pazartesi sendromlu bir gün! Normalde olduğunuzdan daha negatif hissedebilirsiniz. Gökyüzünde Venüs güneş ve Jüpiter kavuşumda ve ikizler burcunda zihinsel olarak dağınık hissedebilirsiniz. Dikkatimizi bir konuya odaklamakta zorlanabiliriz. Dedikodu ortamlarına çekilme potansiyelimiz yüksek! Flörtöz bir süreç. Alım satım, ticaret ve eğitimler dikkatimizi çekebilir.

28 Mayıs Merkür Satürn sekstili netleşiyor. Rasyonel ve mantıksal düşünme ağır basabilir. Konsantrasyon ve odaklanma gerektiren işlerde başarılı olunabilir. Özellikle gökyüzündeki ikizler stelyumunu da dikkate alarak keyifli, kalabalık organizasyonlar planlanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ay kova burcuna geçiyor; güneşe ve Jüpiter’e, Venüs’e üçgen açı yapıyor. Öğrenmek, teknolojik aletler almak ve satmak, yeni bir eğitime başlamak, araç alım ve satımları için şanslı bir gün.

29 Mayıs’ta yaklaşan açıyla Merkür Uranüs kavuşumu etkilerini göstermeye başlıyor. Zihinsel olarak uyanık hızlı ve beklenmedik aydınlanmalar açık bir gün! Güneş ise venüsle kavuşum yapmak üzere juno ile kare açılar yapıyor bir kısım için ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklar sarsıcı bir son getirebilir.

30 Mayıs ay balık burcunda Venüs güneş kare açılar yapıyor. Yerimizde duramadığımız, sık sık mekân ve alan değiştirmek istediğimiz, içimizin içimize sığmadığı bir enerji hâkim olabilir. Duygusal aynı zamanda hassas olabilirsiniz. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen yay dolunayının etkileri açığa çıkabilir.

31 Mayıs Merkür Uranüs kavuşumu netleşiyor. Astrolojiye, teknolojiye ve bilime ilgiler artabilir. Zihinsel olarak hızlı uyarılabilirsiniz. Elektronik aletlerde kısa süreli bozulmalar olabilir.

1 Haziran da ay koç burcunda Jüpiter’e sekstil öğrenme iştahımız yüksek ancak bir o kadar da sıkılganız. Baharın heyecanını yüreğimizde sıcacık hissedebiliriz. Mars ise 24 dr de retro enerjisi barındırıyor. Cesur ve gözü kara davranışlara şahit olabilir.

2 haziranda ay koç seyrini sürdürürken şirona kavuşum yapacak bireysel olma yolculuğumuzda kompleks ve yaralarımızla yüzleşebiliriz.

Ay boşlukta

27 May 2024 23:01:39 ile 27 May 2024 23:44:24 arasında, 29 May 2024 17:19:38 ile 30 May 2024 03:32:28 arasında ve 1 Haziran 2024 05:54:27 ile 1 Haziran 2024 06:28:03 arasında boşlukta olacak. Ayın şahitliğini alamadığınız bu süreçte yeni işlere başlamamanızı tavsiye ederim. Yarım kalan işlere yönelebilirsiniz.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade