KoçVenüs20 Şubat venüs koç; Telaşlı aşklar

Şubat 16, 20230
venüs koç

Venüs 20 şubat itibariyle koç burcuna geçiyor ve 17 marta kadar burada kalıyor. O romantik halimden eser yok şimdi diyeceğimiz günler kapıda! Venüs karmanın burcu balıktaki gibi ağırlamayacak bizleri. Koça özgü heyecanlı, kıpır kıpır ve sabırsız bir doğada sevecek sevileceğiz. Keyif aldığımız konular, eğlence anlayışımız, sevgimizi gösterme biçimimiz de venüs koç doğasına evrilecek.

Venüs koç burcunda rahat edemez yerine heyecan coşku ve tutku arar. Bir konuya hızla heyecan duymak aynı hızla uzaklaşmak kaçınılmazdır! Bir şeye heyecan duyduğunda çocuksu bir sevinç kaplar içini. Gitmek almak, dokunmak ve elde etmek ilk amaçtır sonrası çokta hesap edilmez! Arka planda venüs koç seyrini yöneten mars da değişken bir burçolan ikizler burcunda olacağı için, maymun iştahlılık görülebilir. Yani bu süreçte ilişkiler kalıcılık vadetmeyebilir! Sonra yok efendim aşk var dediniz hani ne oldu demeyiniz!

Venüs diğer taraftan maddi konularla ilişkili bu süreçte harcamalarımız da estetik, güzellik, saç, baş, makyaj gibi konulara yönelebilir. Hızlı ve düşüncesiz harcamalar yapabiliriz. Merak duyduğumu biz konuda eğitim almaya karar verebilir, sevdiğimiz bir şeyin iki seçeneğini de alabiliriz.

Önemli tarihler

 

  • 27 şubat – 3 mart arasında eğlenceli, heyecan dolu ilişkiler başlayabilir! İlişkilerde yüzleşilmesi gereken kompleksler gün yüzüne çıkabilir.
  • 9 – 11 mart yeni girişimleri başlatma, irtibat ve bağlantı kurma fırsatı!
  • 16 mart maddi krizler, ilişkilerde kıskançlık, manipülasyon ve krizler olabilir!

 

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade