Haftalık yorumlar21 – 27 Ağustos haftası gökyüzü gündemi

Ağustos 20, 20230
haftalık gökyüzü hareketleri, burçlar, ay boşlukta zamanları burç yorumları astroloji haritası doğum haritası analizi

Haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz ancak sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçiyor.

21 Ağustos: Güneş quincunx(150 derece) Pluto geçişi, yaşamda genellikle küçük bir kriz veya tehdit gibi hissedilen bir dönüm noktasıdır. Haftaya girerken biraz nevrotik, saplantılı veya yıkıcı davranışlarla sonuçlanan yoğun bir baskı hissedebilirsiniz.

22 Ağustos Salı gece saatleri önemli olaylar getirebilir. Yeni ay etkisi yer hareketlerine işaret ediyor! Güneş ise 29 dr aslan burcunda yaşam mücadeleniz başkasının aleyhine olmasın! Dağcılık, koşu vb aktivitelerde dikkatli olunmalı.

22 Ağustos: Venüs kare Jüpiter geçişi Venüs parayı, Jüpiter ise serveti yönettiği için endişe edilecek mali durumunuzdur. Diyet yapanlar, yemek yemekten kaçınmakta zorlanabilirler.

Bu hafta etkin olan Mars Neptün’e karşıt açısı hastalık ve enfeksiyona sebep olabileceğinden bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Havada aldatma, yalan ve kafa karışıklığı var!

Aman dikkat!

23 ağustosta güneş başak burcunda mutlu yaşlar başak burçları, zodyağın analitik, çözüm üretenleri. Sizden her eve bir tane lazım, çoğumuzun göremediği detayları görebilmenin size eziyet yerine armağan olduğu bir yıl olsun.

iyi ki doğdunuz. Mutlu yaşlar.

Beslenmenize, sağlığınıza, çalışanlarınıza, işinize ve evcil hayvanlarınıza dikkat edin.

25 Ağustos Cuma günü ay yay burcundaki seyrine devam ederken, ilişkilerde dillendirilemeyen gerginlikler olabilir.

23-26 Ağustos tarihleri arasında etkili olan mars Plüton üçgen geçişinde akrep burcunun yöneticisi iyi vakit geçiriyor. Hedefe yönelik muazzam bir enerji dalgalanması vererek sizi çok hırslı yapar. Artan tutkunuz, hayatın gizemlerini araştırmaya kadar uzanabilir. Derin araştırma ve okült, ruhsal ve fiziksel iyileşmeye yol açabilir.

27 Ağustos: Mars 12 Ekim ‘e kadar terazi burcunda hareket ediyor. Kendinizi yorgun, bitkin, kızgın, kararsız hissedebilirsiniz. Davranışınızı ayarlamayı, uzlaşmayı, duygusal dengeyi ayarlayabilirseniz, krizden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Diplomasi önem kazanacak.

Mutlu haftalar…

Yazar: Karma Astrolog Nil Ocak Yılmaz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade