Haftalık yorumlar14 -20 Ağustos haftası gökyüzü gündemi

Ağustos 13, 20231
haftalık gökyüzü hareketleri, burçlar, ay boşlukta zamanları burç yorumları astroloji haritası doğum haritası analizi

Haftaya ay aslan burcunda başlıyoruz, yeni projelere yer açabiliriz. Diğer taraftan ay balzamik fazdayken çok sosyalleşmek istemeyebiliriz. Sabah 09:46 – 12:35 arasında ay boşlukta olacak, yeni bir işe başlamak yerine yaratıcılık gerektiren işlere yönelebiliriz. Fırsat bulanlar saç bakımı yapabilirler.

16 Ağustos aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip. Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir. Ülke liderleri, din adamları, yöneticiler ve sağlık sektörü gündeme gelebilir. Bu hafta alacağınız kararların sonradan pişman olmayacağınız kararlar olmasına dikkat edin!

17 Ağustos Perşembe ay başak burcuna geçiyor. Yaşam alanınızı düzenlemek, sorunlara çözüm bulmak, bağımlılıklarınızdan kurtulmak, detoks yapmak için iyi bir zamanlama. Emek verdiğiniz konularda karşılık alabilir, çalışmaya ve üretmeye devam edebilirsiniz.

18 ağustosta beklenmedik durumlar karşısında, her şeye rağmen sağlam bir irade ortaya koyabilirsiniz. Olumlu anlamda teknolojik buluşlar gündeme gelebilir. Dünyanın bazı ülkelerinde protesto ve isyanlar görülebilir.

19 Ağustos da ay terazi burcuna geçiyor ve saat 10:50 – 13:53 arasında ay boşlukta oluyor. Romantik ilişkilere odaklanabilirsiniz, müjde küsler uzlaşabilir. Anlaşmazlıklara çözüm bulma isteğiniz artabilir, sosyal bir hafta sonu için plan yapabilirsiniz. Size yalan söylenmediğinden emin olmalısınız! Duyguları çok yüksek yaşayacağımız bir Pazar biri bekliyor.

Önümüzdeki hafta da etkileri devam edecek olan Venüs Jüpiter karesi abartılı ilgi, övgü ve harcama kendisini gösterebilir. İhtiyacınız olmayan bir şeyi bu dönemde almamanızı tavsiye ederim. Yatırımınız madde yerine ruhunuza iyi gelecek şeylere olsun.

Hafta başında kesinleşecek mars Neptün karşıtlığı bağışıklık sistemi sorunları yaratabilir. Bir hastalığınız varsa doktorunuzla görüşmeyi ihmal etmeyin.

Ay boşluktayken yarım kalan işleri tamamlayabilirsiniz! önemli başlangıçlar için bu saatler arasını kullanmamakta fayda var.

Kullanırsanız da dünyanın sonu değil kasmayın yani! Hayatta bazı şeyler yeniden başlanılarak pekiştirilir…

Pzt, 14 Ağustos, 09:46 – 12:35

Çar, 16 Ağustos, 11:37 – Per, 17 Ağustos, 01:13

Cmt, 19 Ağustos, 10:50 – 13:53

Sevgiyle

Karma Astrolog Özlem Somuncu

1 comments

  • Yasemin

    Ağustos 14, 2023 at 12:08 pm

    Mutlu haftalar olsun 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade