Balıkdolunay31 ağustos balık burcunda dolunay; Mavi ay

Ağustos 24, 20230
balık burcu
Balık dolunayı;
  • 7 derece ve Satürn kavuşumu
  • İstanbul’a göre haritanın 8. Evinde
  • Ufuk çizgisinde aslan burcunu görüyoruz ve güneş başak yönetiminde
  • Minör açılarla donanmış bir gökyüzü kombinasyonu ile travmalara aday!

Venüs, Merkür, Uranüs, Satürn, Plüton ve Neptün retro tüm bunların yanında Jüpiter yavaşlamış durumda yani gökyüzüne müthiş bir karmik yüzleşme hâkim!

Balık burcu zodyağın bilinmezi, gizemi ve diğer tüm burçların niteliklerini içinde biraz olsun barındıranıdır. Şiirsel bir dünyada yaşar, ruhsal arayış içinde pek çoğumuzun onu anlamakta zorlandığı gibi kendisi de kendisini anlamakta zorlanır.

Dolunay balığa özgü tüm duyguları bir kaba sığdırma arayışını anlatıyor. Satürn dokunduğu her şeyi biraz sınırlandırıyor, biraz yapılandırıyor ve sağlamlaştırıyor. Hayal etmekle hayallerimize koşmak arasında kaldığımız, tuzağa düşülürmüş duygusu içinde boğuştuğumuz, buna rağmen bir o kadarda güvende hissetme ihtiyacımızın arttığı bir dönemdeyiz.

Bir yanımızla coşkulu ve yaratıcı, diğer yanımızla yetersiz hissedebiliriz. Ruhsal olarak sıkışmışlık duygusu peşimizi bırakmayabilir. Bir olmayı, yeri gelince hiç olmayı, kendini başkasında bulmayı ve çözülmeyi göze almak! Bir dönemi kapatıp diğerini açmayı, zamansız ve mekânsız deneyimleme vakti!

Davranış kalıplarının değiştirilebileceği, sağlık ve beslenme üzerine birtakım yapılanmaların olabileceği bu dönemde mevsimsel olarak da hastalıklara açık olduğumuzu hatırlatmak isterim. Enerjimiz düşebilir, uyuma isteğimiz artabilir, bağımlılıklarla başımız belaya girebilir!

Maddi konular, borç batakları ve iflaslar, intihar olayları gündeme gelebilir! Diğer taraftan sanat camiası, çocuklar, borsa, kazanç planı, kimya sektörü dolunayın ana başlıkları arasında. Diğer taraftan ay hızı çok yüksek olduğu için gündemin çok hızlı değişeceğini hatırlatmak isterim.

Ezoterik konular, şifa çalışmaları ile ilgilenebilir, diğer taraftan terapi, aile dizimi gibi disiplinlerden destek alabilirsiniz.

Dolunayın sizi nasıl etkilediğini görmek için aylık yorumlar veya youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz.

Akışta, aşkla, güzellikle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade