MarsTerazi28 Ağustos mars terazi; Dengede kalmak

Ağustos 25, 20230
koç burcu

Hayat enerjimizi ve mücadele alanımızı temsil eden Mars 28 ağustosta terazi burcuna geçiyor. Arenaya çıkmış ama işi hala diplomatik yollarla çözebileceğimizi iddia eden bir savaşçıyız!

12 ekime kadar uyum arayışı içinde ve diplomatik davranışlar sergileyebileceğiz. Hayat enerjimiz eşitlik, denge, adalet duyguları üzerine kurulabilir. Mücadele alanımız ilişkilerimize odaklanabilir. Uyumlu olabilmek uğruna idare ettiğimiz olaylar, bazı durumlarda aksine pasif agresif bir öfkeye dönüşebilir. Diğer taraftan bir başkasından onay alma ihtiyacımız artabilir.

Terazi son derece sosyal bir gezegendir, bir başkası vasıtasıyla kendisini tanır. Bu süreçte birlikteliklerimizden öğrenebilir, sağlam bir tutum sergilemeye gayret edebiliriz. Zira Mars terazi geçişini 9 ekime kadar Venüs aslan yönetecek! Son birkaç gününü ise Venüs başak! Özgüven yerini kusursuz bir kibre bırakacak…

Mars geçişini Neptün ile karşıtlığını geride bırakarak başlatacak, enerji düşüşleri, böbrek rahatsızlıkları görülebilir.

Eylül başında ve sonunda kendinizi mücadele etmekten yorulmuş, ne olursa olsun kaçmaya eğilimli görebilirsiniz. Cilt kuruluğu, döküntü ve kaşıntılar artabilir.

7- 9 Eylül civarı hukuk mücadesi olanları zor günler bekliyor. Özgürlüğünüz için savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Beklenmedik kaza ve yaralanmalar olabilir.

6 Ekim haftası bağışıklık sorunları, demir eksiklikleri, halsizlik artabilir. Vitamin desteği almayı unutmayın!

Barış ve adaletle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade