Haftalık yorumlar28 Ağustos – 03 Eylül haftası gökyüzü gündemi

Ağustos 27, 20230
terazi burcu

28 Ağustos- 03 Eylül haftası yere sağlam basmak ve güvende olmak önem kazanabilir. Mantıklı kararlar almaya yatkın olduğumuz bir hafta bu yüzden yeniliklere uyum sağlamak zor olabilir. Bir yandan Venüs ve Merkür retrosu devam ederken, bir yandan Mars Terazi burcuna geçecek. Böylece ilişkiler ve para harcama biçimimiz değişiyor. Balık Dolunayını yaşayacağımız bu hafta Ay sınır dışı hareket ediyor. Bu nedenle duygusal gelgitler artabilir!

28 Ağustos Pazartesi ay günü; Ay oğlak burcunda ilerliyor, Mars terazi burcunun ilk derecelerinde, motivasyonumuz ilişkiler üzerine yöneliyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay Uranüs üçgeni yenilikçi orijinal fikirler getirebilir. Akşam saatlerinde Ay Kova burcuna geçiyor. Mars ile arasındaki olumlu açı ilişkilere olumlu yansıyabilir.

29 Ağustos Salı, Mars gününde sabah saatlerinde ay kova Burcunda ilerlemeye devam ediyor. Entelektüel arayışımız artabilir. Öğleden sonra oluşan Ay Venüs karşıt açısı, duygusal gerilimlere neden olabilir. Gün içinde para ile ilgili konulara dikkat etmekte fayda var. İdealize ettiğimiz konularda abartmaya meyilli olabiliriz.

30 Ağustos Çarşamba Zafer Bayramı Kutlu olsun!

Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay Uranüs kare açısı beklenmedik kazalara neden olabilir, dikkat! Akşam saatlerinde Balık burcuna geçen Ay, Satürn’le kavuşum yaparak Mars’a karşıt açı yapıyor. Huzursuz ve hoşnutsuz halimiz, kavga çıkarmaya neden olabilir. Kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

31 Ağustos Perşembe, Jüpiter günü, sabahın erken saatlerinde Balık Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Genelinde içsel olarak huzursuz olduğumuz bu haftanın en gergin gününde olabiliriz. Genel sağlığa, kalp, tansiyon gibi rahatsızlıklara dikkat etmekte fayda var. Akşam saatlerinde oluşan Ay Merkür karşıt açısı, ifadelerimizde yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Duygu ve mantık çatışmaları içinde aslında hissetmediğimiz kelimeleri edebiliriz. Merkür’ün retro olduğunu hatırlatmak isterim.

Hoş geldin eylül…

1 Eylül Cuma, Venüs gününde Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Dün geceden kalan yanlış anlaşılmaları bir kenara bırakıp, akışta kalmakta fayda var. Sabah saatlerinde oluşan Ay Uranüs sekstil açısı ve devamında oluşan Ay Neptün kavuşumu, güçlü hayal gücüne ve ilişkilerde hoşgörüye neden olabilir. Akşam saatlerinde Koç burcuna geçen Ay, Mars ile karşıt açı yaparak ilişkilerde kıskançlık ve benmerkezci tutumlara neden olabilir.

2 Eylül Cumartesi, Satürn günü, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Dürtüsel davranışlar göstermeye yatkın olduğumuz bir gün. Öğle saatlerinde Ay Venüs arasında oluşan üçgen açı, bir gün önce kırdığımız potları düzeltmek için bize bir fırsat sunabilir. Güzel bir yemek yapmak veya sanatsal faaliyetlerle uğraşmak güzel bir fikir olabilir.

3 Eylül Pazar, Güneş günü, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Venüs ileri hareket etmek üzere durağan pozisyona geçiyor. Alışverişe çıkabilir, gün içinde kendimizi yoracak aktivitelerde bulunabiliriz. Akşam saatlerinde Ay Boğa burcuna geçerek, hızımızı yavaşlatıyor. Keyif yapma ve ertesi gün mesaiye hazırlanma zamanı.

Mutlu Haftalar!

Yase

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade