Aylık Balık YorumuBalıkEylül 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen balık ve balık burçları,

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; üç ve altıncı evlerinizi tetikleyen Venüs Jüpiter karesi iş rutinleriniz ve iletişim trafiğinizi artırmış olabilir. Bir süre daha birlikte çalıştığınız insanlar kardeş veya akrabalarınızın hayatındaki gelişmelere şahit olabilirsiniz. Bunun yanı sıra 3 Eylül’de Venüs retrosu sona eriyor, böylece sağlığınızla ilgili konularda çok daha iyi hissettiğiniz bir süreç başlıyor. Kısaca söyleyecek olursak bir aydır gündeminizi meşgul eden bu konu bir süre daha odalarınız olabilir.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor ve 31 aralığa kadar devam edecek; kardeşleriniz, yakın çevreniz, akrabalarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Ticaretle ilgiliyseniz bir süredir emek verdiğiniz konularda dönüş almaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğitim almak için güzel bir dönem! Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz.  Dolayısıyla yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bunun yanı sıra bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 7. evinizde gerçekleşiyor. Sizin karşıt burcunuz olan bu yeni ay sizi her zamankinden fazla etkileyebilir. Zira Neptün etkisi enerjinizde düşüş yaratabilir dolayısıyla bağışıklığınıza dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde gerginlikler ve eleştirel durumlar olabilir. Diğer taraftan bu dönemde özgürlüğünüzü ilan etmek dolayısıyla bireysel adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bir kısmınız haritanıza göre yeni tanışmalar ve ilişki başlangıçları yaşayabilir. Hayallere kapılmamaya dikkat etmelisiniz. Sorunlu evlilikler yol ayrımına gelebilir.  Akışta ve teslimiyette olmak mı? yoksa detaylar içinde boğulmak mı? dengeyi bulmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat yine de ortaklı projelerde sorunlara çözüm üretme zamanı. Bir süredir Merkür de burada retro oturup bir muhasebe yapabilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars iletişimde dikkat edilmesi gerektiğiniz hatırlatıyor. Aynı zamanda bu süreçte kardeşleriniz veya kuzenlerinizin yaşamında önemli gelişmeler olabilir.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay haritanızın 2. evinde gerçekleşiyor. Para ve değer konularındaki vurguyu artırıyor. Kaynaklarınızı gözden geçirebilir, alma verme dengesini sağlamaya özen gösterebilirsiniz. İş rutinlerinizde sizi zorlayan konular sona ermek üzere! Aynı zamanda bu alanda gerçekleşen tutulmalar bu yıl boyunca sizi miras konularında meşgul edebilir. Ayrıca yaratıcı yanlarınızı paraya dönüştürmek üzere yeteneklerinizi kariyerinizde kullanmak iyi gelebilir. İlişkinizde hayal kırıklıklarına açıksınız! Ghostinge maruz kalabilir, belki de konuşmak yerine kaçmayı siz seçebilirsiniz…

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilir, 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade