dolunayKova22 Ağustos Kova Dolunayı; “Ayaklar Kalbin gittiği yere gider…”

Ağustos 20, 20210
kova dolunayı

22 Ağustosta saatler 15.01 gösterdiğinde Kova burcunun 29 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek biliyorsunuz ki temmuz ayının sonunda yine kova burcunda bir dolunay gerçekleşmişti. Kova burcunun ilk derecelerinde gerçekleşecek bu dolunay bu defa kova burcunun anaritik derecesinde olacak. Anaritik dereceler o burca dair konularda meydana gelecek krizlere işaret eder.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Kova toplumsal olayları, hak ve özgürlükleri ifade eder. Olaylara dışarıdan, akılcı bakabilmeyi, yeni hayaller kurabilmeyi, umut etmeyi de gösterir. Gruplar, vakıflar ve derneklerin gündeme gelebilir, arkadaş ve dostlarla ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Dolunay haritanın 3. evinde ve retro Jüpiter’le kavuşumda olacağı için iletişim, haberleşme, medya, tv, eğitim ve ticaretle ilgili konularda bir takım krizli durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Jüpiter bu olayların büyümesi, sosyal ağlar üzerinden toplumsal tepkilerin artmasına neden olabilir.

Anın yükseleninin bu ay gerçekleşen aslan yeni ayında olduğu gibi yay olduğunu görüyoruz ancak burada dolunay anın yükselenini yönetiyor oluşu bakımından eğitimle ilgili konularda yönetilmesi zor durumlar ortaya çıkabilir. Bazıları için uzun zamandır beklenen mahkemelik durumlar sonuca bağlanabilir. Uluslar arası hukuk, yurtdışı ticaret, dil ve sosyal medya gibi konularla ilgilenebilir, yeni eğitimler almaya karar verebilirsiniz.

Bireysel hayatlarınızda yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, eskiyi kapatıp yerine özgürlüğünüzü ilan ederek, yeni kariyer hedefleriyle bir yol çizmeye karar verebilirsiniz. Bazılarınız için yeni eğitimler, yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konular gündeme gelebilir.

Bir süredir sizin sıkıştıran, seçim yapmaya zorlayan sürecin sonuna doğru geliyoruz. Sakin, akılcı ve acele etmeden karar vermeniz için son dönemeçteyiz.

Yükselen burcunuza göre yorumları okumak için aylık yorumlara göz atabilirsiniz.

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373