İkizlerVenüs23 Haziran Venüs ikizler burcunda; İkilemde kalmak

Haziran 14, 20220
aslan yeni ayı

Venüs bizim sevgi dilimiz, aşk, tutku ve arzularımızı ortaya koyma biçimimiz, maddi manevi değerlerimizi gösterir. Venüs ikizler burcunda iletişim odaklı, entelektüel, zekayı önemsediğimiz, çok yönlü olduğumuz, olumsuz anlamda yüzeysel, havai ve aç gözlü tavırlar sergilediğimiz bir süreç bizi bekliyor..

23 Haziranda başlayan ve 18 Temmuza yayılan bu süreç özellikle ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. İlişkilerde zihinsel uyum ve entelektüel arayış önem kazanacak. Konuşmak, iletişim kurmak ve aklın ön planda olduğu bir sevgi biçimini ifade eder venüs ikizler, kişisel olarak konuşulan konunun ne olduğuyla ilgilenmek yerine konuşuluyor olmakla ilgilenmemizi sağlayacak. İlişkiler de ve maddi konularda kararsızlık baskın hale gelebilir, zira yönetici gezegen merkür de 5 temmuza kadar bu durumu destekleyecek.

İkizler birden fazla seçenek demektir. Bir şey söylerken, aslında bir diğerini kastediyor olmaktır. Bir şeye sahipken, diğerini arzulamaktır. Bir oyun gözüyle baktığınız masum flörtler, iki farklı kişi arasında kaldığınız tutku ve ıstırap dolu bir hikayeye dönüşebilir! Zira 9- 13 temmuzda gerçekleşecek venüs neptün karesi ciddi hayal kırıklıklarına, aldatma, aldatılmalara kapı aralayacak. Merkür’ün yengeçteki minnoş pozisyonu rüya gibi pek çok ilişkinin de başlangıcını destekliyor olacak. Naçizane bu tarihler arasında bir ilişkiye başlamamanızı tavsiye ederim. Plutonik dolunaya rastlayan bu zamanlar zehir zemberek kavgalara neden olabilir.

Ekonomik anlamda piyasalarda dalgalanmalar, değişken durumlar söz konusu olabilir. Para kaybı yaşamamak adına öncesinde dikkatli olmalıyız. 15 temmuzda gerçekleşecek venüs pluton etkileşimi ekonomik krizin sarsıcı yönlerini ortaya koyabilir. Bazı haritalar için çok güçlü kazanç ve yükselişler olabilir.

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade