Yengeçyeniay29 Haziran Yengeç Yeni Ayı; Bırakmayı Öğrenmek

Haziran 27, 20221
yengeç yeni ayı

Haziran ayını 29 Haziran Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile kapatıyoruz. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi, bir fikrin zihinde oluşması, tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni aylar ayın genel teması hakkında detaylı bilgiler verir, bir süredir kapattığınız, gömdüğünüz konularda artık yeniden harekete geçme evresine hazırlıktır.

Her başlangıç bizim için o konunun baharı, heyecanıdır.

Yengeç yeni ayı, 29 haziranda saatler 05.52 gösterdiğinde 7 derecede gerçekleşecek. Ufuk çizgisinde yengeç yeni ayını görüyoruz.

Aile, ebeveynler, evlilikler gündemin ana başlığı olacak. Duygusal yanlarımızın daha ağır bastığı bir o kadar da o duyguları olabildiğince abartma eğiliminde olduğumuz bu yeni ay haritanın 12. evinde gerçekleşiyor olunca drama bağlayabiliriz. Özellikle kendimizi ortaya koyma biçimimiz fazlasıyla abartılı tepkilerle bezenebilir. Aile, kökler, ebeveynler, evimizle ilgili konularda yaralayıcı bazı deneyimler yaşayabiliriz. Bir aile büyüğünü kaybetmek, yerleşme sorunları yaşamak, yersiz yurtsuzluk duygusu içinde boğulma hali söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde öfke ve kızgınlık hakim olabilir. Bastırılmış öfke, engellenmişlik duygusu, içe yöneltilen şiddet duygusu kendine zarar vermeye kadar gidebilir.

Yeni ay mirzam yıldızı ile kavuşumda, şans veren bu yıldız olumlu gelişmelerinde habercisi olabilir. Bir zamanlar iyilik yaptım denize attım diyorsanız, size ummadığınız anda dönüşü olabilir. Beraberinde bir başkasına yardım eli uzatmak için de destekleyici zamanlar.

Özellikle göğüs ve mide hassasiyetlerinin de artabileceği bir dönemdeyiz. Diğer taraftan köpek saldırılarının haberini de alabilir. Lütfen hayvanları kışkırtacak davranışlara girmeyin!

“Vereceğiniz en cesur kararlardan biri, sonunda kalbinizi ve ruhunuzu inciten şeyi bırakmaktır.”

B. Nicole

Kendimize ördüğümüz kalın duvarları yıkarak, hayatımızı değiştirip dönüştürmek üzere cesur adımlar atma isteğiyle dolmak bizi kalbimize, yuvamıza götürebilir. Önümüze çıkan engelleri içimizde büyütmeden, insana özgü deneyimler olduğunu görerek, zamanın bizi destekleyeceğine inanarak ilerlemekten korkmayın…

Sevmekten korkmadığımız, yüreğimizi cesurca açabildiğimiz, kırgınlıkların, kızgınlığa, kızgınlıklarında hastalığa dönüşmemesi adına, doğru ifade, kaliteli bir yaşam, sağlık, huzur, aşk dolu bir haziran sizinle olsun.

 

Sevgilerimle…

 

Yeni ayın size özel yorumunu öğrenmek için aylık danışmanlık alabilirsin.

1 comments

  • Yasemin

    Haziran 28, 2022 at 7:35 am

    Cesur kararlar, cesur adımlar atmak neler mümkün?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade