Haftalık yorumlar25-31 Aralık haftası gökyüzü gündemi!

Aralık 25, 20230
aylık burç yorumaları

Haftaya ay ikizler burcunda başlıyoruz. Zihinler aktif! Ancak Merkür yay burcunda olduğu için ve açısal bazda zorda olması nedeniyle önemli kararlar almamak doğru bir seçim olabilir! Merkür retrosu dur gözden geçir diyor.

25 Venüs Neptün üçgeni ile başlıyor hafta sonunda etkilerini hissettiğimiz bu açı romantizm kapılarını arayabilir. Yeni ve romantik ilişkiler başlayabilir ve böyle zamanlarda gözünüz o ilişkiden başka şey görmeyebilir.

26 Aralık güneş Uranüs arasındaki açı ile beklenmedik şans ve fırsatlar yakalayabiliriz ancak dürtüsel tutumlar sergilemeye de çok müsaidiz. Yılı kapattığımız bu hafta da ayın son dolunayı oldukça duygusal temalarla geliyor o nedenle sakin kalabilmek çok önemli!

27 Aralık güneş Jüpiter üçgeni ayağımıza gelen büyük fırsatları ifade ederken bir yandan da Merkür Neptün karesi ile hayallere kapılabiliriz. Mantıklı ve akılcı düşünmeliyiz. İyi niyetimiz kandırılma, dolandırılma gibi olaylara kapı aralayabilir.

27 aralık yengeç burcunda dolunay gerçekleşiyor. Yılın son dolunayı, kışın habercisi bu nedenle cold moon olarak da adlandırılıyor. 4 derecede ve haritanın 9. Evinde gerçekleşiyor. Aile, ebeveynler, evimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Dünya genelinde milliyetçi duyguları ve söylemleri artırabilir! Yengeç bizim duygusal olarak desteğe ihtiyacımız olduğu alanı temsil eder.

28 aralık Merkür Mars kavuşumu netleşiyor. Sabırsız ve oldukça tahammülsüzüz! İnsanların kelimeleri haddini aşabilir, kızgınlık ve öfkenin hâkim olduğu bir gün! Anlaşma ve sözleşmelerde hız nedeniyle karmaşa olabilir, elimizi kolumuzu bir yere çarpabiliriz. Ardından 29 aralıkta netleşen ama etkileri öncesinde görünür olan Mars Neptün karesi bağışıklıkta düşme, halsizlik, yorgunluk duygusunu artıracağı için hastalıklara yatkın olabiliriz. Motive olmak zor olur, demir eksikliği kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilir.

29 aralık ay aslan burcuna geçiyor. Eğlenmek, keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Zira yeni  yıl planları da bu yönde yapılabilir ancak yeni yıla ay başak burcunda gireceğiz. Organizasyonlardan beklentiyi düşürebilirsiniz.

30 Aralık Venüs yay burcuna geçiyor ve böylece önümüzdeki bir ay boyunca romantik ilişkilerde macera arayışımızda artıyor. İlişkilerde vaade bulunmak zorlaşabilir. Kaynaklarımızı akademik çalışmalarımıza, üniversitelere, yurt dışı seyahatlere, felsefi ve mitolojik kitaplarına ayırabiliriz.

30 Aralık Jüpiter retrosu sona eriyor! Aylardır süren değer sorgulamaları içinden farkınla çıkabiliriz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade