Haftalık yorumlar26 Haziran -2 Temmuz Haftası

Haziran 25, 20230
burçlar, dolunay, bayram

Haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Terazi Ay geçişi romantik, nazik, kibar ve sempatiktir. Partnerine onu ne kadar çok sevdiğini söyleyebilirsin. Birini affedebilirsin veya af dileyebilirsin. Uzlaşma gerektiren işler için harika bir gün! Diğer taraftan geçtiğimiz haftadan bu yana etkilerini hissettiğiniz mars Uranüs karesi (Venüs’te eşlik ediyor) beklenmedik krizleri getirebilir. Kaza ve yaralanmalar, ani patlamalar, ego çatışmaları, ekonomi kaynaklı tepkiler! söz konusu.

Kriz karşısında duygusal tepkiler verebiliriz. 27 haziran salı merkür yengeç burcuna geçiyor! Diğer taraftan söylemler milli ve yerli kavramlarıyla şenlenebilir. Alıngan kırılgan ve hassas olduğumuz bir süreç başlıyor.

Venüs Uranüs geçişi sırasında gereksiz çok fazla harcama yapma ve satın alma dürtüsüne kapılma olasılığımız da artıyor. Bu nedenle hesap kitap yapmadan harcama yapmamakta fayda var.

Perşembe öğleden sonra ay yay burcuna geçiş yapıyor. Satürn üçgen Güneş geçişi ekstra sabrın, kararlılığın ve güçlü bir görev duygusunun büyük başarılara imza atacağının sinyallerini veriyor. Sabreden kazanır. Jüpiter bir kısmın krizi kendi avantajına nasıl çevirebileceğini gözler önüne seriyor.

Neptün bugün itibariyle yavaşlayarak yeniden balık burcunda retroya hazırlanıyor. Önümüzdeki bir kaç gün mars ile etkileşimi bağışıklık sorunlarını haber veriyor.

30 Haziran 2023’te 27°41′ Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. İllüzyon, Düşler ve Fanteziler Gezegeni geriye doğru dönüyormuş gibi görünerek yaşamlarımız ve etrafımızdaki dünya hakkındaki algımızı biraz alt üst edecek. Kendinizi beklenmeyeni duymaya, görmeye ve deneyimlemeye hazırlayın. Geri giden Neptün, asla bilmeyi veya olmasını beklemediğimiz konuları açığa çıkaracaktır.

Temmuz ayı;

1 Temmuzda aya yay burcunda başlıyoruz. Derinleşme ihtiyacımız artabilir, yazın ilk tatil planları hayata geçebilir. Biraz kitap okumak, akademik çalışmalarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Su ve toprak grupları için ilişkileri sağlam bir zemine oturtma fırsatı doğabilir. Evlilik, nişan ve nikah için değerlendirmemesini umduğum bir hafta sonu zira şimdiden hatırlatmak isterim 23 temmuzda venüs retrosu başlıyor. Bugünler de ise venüs Uranüs’e kare! Uranüsyen bir haritanız yoksa tavsiye etmem.

Ay boşlukta;

Ay boşluktayken yarım kalan işleri tamamlayabilirsiniz! önemli başlangıçlar için bu saatler arasını kullanmamakta fayda var.

Kullanırsanız da dünyanın sonu değil kasmayın. Hayatta bazı şeyler yeniden başlanılarak pekiştirilir…

Pzt, 26 Haziran, 00:24 – 00:56 – Çar, 28 Haziran, 10:18 – 10:55

Cum, 30 Haziran, 16:20 – 16:59 – Paz, 2 Temmuz, 15:33 – 19:19

Mutlu haftalar, iyi bayramlar…

Yazar Karma Astrolog Nil Ocak

https://www.instagram.com/astrolog_nil_ocak/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade