BaşakMars30 Temmuz Mars Başak Burcunda; Sağlıkla önemli zamanlar

Temmuz 29, 20210
başak burcu çözüm üretmek yükselen başak

Mars haritamızın hayat enerjisi, eyleme geçme biçimimiz, bir konuya nasıl atıldığımız, cinsel enerjimizi ifade eder. Doğası gereği başlatmak, girişmek ve öncülük etmeyi temsil eder. Mars namidiğer Ares, Odin, Adonis yani savaş Tanrısıdır. Onun en iyi yapabildiği şey ortalığı karıştırmak, kavga çıkarmak, fırtınalara neden olmak, düşünmeden kılıcını savurmaktır.

Mars koç burcunu ve akrep burcunu yönetir dolayısıyla bu iki burçtan da anlayacağımız üzere mücadele etmekten vazgeçmemektir. Aynı zamanda oğlak burcunda yücelir. Bunların aksine mars yengeç, terazi ve boğa burçlarından hoşlanmaz.

Mars 30 Temmuz itibariyle aslan burcundan başak burcuna geçecek malumunuz aslan burcunun son derecelerinde Jüpiter ile etkileşimi orman yangınlarının artmasına neden oldu! Diliyorum en kısa sürece bu süreci sağlıklı bir biçimde atlatabiliriz…

Mars başak burcunda çalışma, hizmet etme ve mücadele etmeye işaret eder. Çok rahat edebildiği bir yer olduğunu söyleyemeyiz ancak hayat enerjimizin mücadele etmeye dönük olacağını söylemeliyiz.

Mars başak serüveni

Mars başak burcu serüvenine jüpiter ile etkileşiminden uzaklaşarak başlayacak. 15 Eylüle kadar başak burcunda kalacak. Özellikle sağlıkla ilgili bağışıklık, sindirim sistemi ve bağırsaklarla ilgili konuları gündeme getirebilir.

Etkilerinin 3 Ağustosta başlayacağı ay düğümleri mars karesi kadersel bir takım konuları gündeme getirebilir. 30 kasım da gerçekleşen ay tutulmasını tetikleyecek olan mars bu süreçte özellikle değişken burçlar olan ikizler yay başak ve balık burçlarının hayatında keskin dönüşümler sağlayabilir. Bu tutulma özellikle aile temalarına, ticari anlaşma ve sözleşmelere, emeklilik konularına işaret ediyordu.

9 Ağustos civarı sosyal medya kısıtlamaları, otoritenin baskısı vb. konular bir takım gerginliklere neden olabilir.

11- 23 Ağustos tarihleri arasında retro yapmaya hazırlanan uranüsle marsın olumlu etkileşimi farklı ve marjinal fikirlerin ortaya konabilir. Elektronik alet ve otomotiv alımı için uygun fırsatlar oluşabilir. Sağlık sektöründe şifalanmak için beklenen teknolojik destek ve buluşlar yapılabilir. Özellikle 19 Ağustosta marsı merkür kavuşumu dilimizin sertleşebileceği, her türlü işimizi hızlı çözmek isteyeceğimiz bir gün olacağı için sabırsız tavırlar sergileyebiliriz.

24 Ağustos sonrası eylülde etkilerinin netleşeceği mars neptün karşıtlığı özellikle sağlık konusunu ciddi olarak önümüze getirecek. Bağışıklık sorunları, bağırsak problemleri, kan dolaşımı, enfeksiyon ile ilgili konularla mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Bu nedenle öncesinde beslenme düzenimize dikkat etmek, vitamin almak ve hayatımıza sporu dahil edebilmek çok önemli!

Alkol ve ilaç alımı, gıda zehirlenmelerine karşı dikkatli olmakta fayda var…

İkili ilişkilerde inisiyatif almanın zorlaştığı, alınan kararların arkasında durulmadığının görülmesi bazı hayal kırıklıklarına neden olabilir. Özellikle eylül ayının ilk haftası emeklerin karşılığının alınıp alınmadığı sorgulanabilir. Sorunlara takıntı düzeyinde yaklaşmamak, özdeğerin farkındalığı, romantizmin sanata yakışırlığına rağmen hayata gerçekçi bakabilmenin gerekliliğini fark edebiliriz.

6 eylülde kesinleşecek mars pluto etkileşimi sorunların üstesinden gelmek için güç ve fırsatlar yaratabilir. İlişkilerde sorunların çözülmesi için yapıcı adımlar atılabilir, maddi kaynakların toparlanması adına olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. 5-7 Eylül arasında maddi yatırımlarda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Sağlık ve güzellik sizinle olsun…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade