AslanYıllık Aslan Burcu2024 yılı aslan ve yükselen aslanlar

Aralık 19, 20230
aslan burcu

Merhaba sevgili aslan ve yükselen aslan burçları,

Yılın başında kariyer evinizdeki seyrini sürdüren Jüpiter geçtiğimiz yılki tutulma noktalarına temas ederek iş yaşamınızda büyük değişim ve fırsatlar getirecek!

Jüpiter 26 mayısta başlayacağı ikizler burcundaki seyrine 9 Ekim 2024 de 21 derecede retrosuna başlayarak sürdürecek. 3 Şubat 2025 de 11 derecede retro hareketini bitirerek tekrar dönmemek üzere ileri hareketine başlayacak ve ardından 10 Haziran 2025 de ikizler burcundan ayrılacak.

Mayıs itibariyle 11. evinizi renklendirecek olan Jüpiter ikizler geçişi yılın ikinci yarısında sosyalleşebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Vakıf, dernekler ve kuruluşlar aracılığıyla başka insanlar için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Kötü giden toksik arkadaş çevrenizi geride bırakma zamanı! Yeni bir eğitim alabilir, ülke değiştirebilir, evlenebilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. 2023 de sosyal çevrenizi genişleyebilir. 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir.

Satürn balık

7 Mart 2023 de Satürn balık burcuna geçti ve sizin 8. Evinizde! bu seyri kolay bir süreç olmayabilir. Özellikle 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi ile iş kazancınız artarken, arkadaşlarınızla ilgili kayıplar verebilirsiniz. Kaybettiğiniz bir aile büyüğü nedeniyle miras konuları gündeme gelebilir. Size keyif veren harcamalar maddi olarak sizi zorlayabilir. Beklenmedik bir borç, nafaka, sigorta gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Belki de ev almak için kredi çekersiniz. Satürn aynı zamanda sizin 7. evinizi yönettiği için ilişkinize dair yapılanmalarınız devam edebilir. Özellikle haritanızda balık burcunun 19 derecesinde bir yerleşiminiz varsa, bu gezegen doğasında önemli olaylar gündeme gelebilir.

Plüton kova

Plüton 24 Mart itibariyle 2043 yılına kadar kalacağı kova burcuna geçti. Yavaş hareketiyle görüldüğü üzere girdiği ev konularında da aynı ağırlıkla dönüştüren deneyimler getirecek. Kova sizin 7. eviniz haliyle evliliğiniz, ikili ilişkilerinizde sabit tutumunuz ağır ağır yıkılmaya başlıyor. Karşıt burcunuzdan alacağınız bu yavaş ama zorlayıcı yolculuk sizi bambaşka birine dönüştürebilir.

Tutulmalar

20 Nisan 2023 itibariyle sizin burcunuzda gerçekleşmeye başlayan tutulmalar 2024 yılında da burada olacak. Koç ve terazi tutulmalarıyla birey olabilmek büyük bir önem kazanacaktır.  Kendi hedef ve isteklerimiz doğrultusunda ilerlemeyi, bunun için cesur adımlar atabilmeyi öğreniriz. Kişiliğimizi ortaya koyarken bencillikten ziyade yapıcı bencillik denilen kavramı öğrenebilirsek gölgelerden de kaçınmış oluruz. Bir başkasının ne dediğine çok takılabileceğimiz bu süreçte el alemci olmak yerine cesurca kendimize ve başkalarına yeni yollar açabilmeliyiz.

2024 yılı iki güneş iki ay tutulması ağırlayacak. Son ay tutulması eylül ayında balık burcunda gerçekleşecek! Sonuçta 2024 ve 2025 yılı boyunca çıkılan yokuşun ödülleri gelmeye başlayacak. Bu alanda gerçekleşen tutulmalar eğitim yaşamı, hayata dair inançlarınız, fikir ve görüşlerinizi değiştirirken; nasıl iletişim kurduğunuz büyük bir önem kazanacak. Yakın çevreniz, kardeşiniz ve akrabalarınızla ilgili haberler alabilir, diğer taraftan onların yaşamlarına katkıda bulunabilirsiniz. Uzun ve kısa seyahatler edebilir belki de yurt dışına taşınma girişimlerinde bulunabilirsiniz. Zira bu yıl tutulmalar size yeni kapılar açacak.

Retrolar

Her yıl olduğu gibi bu yıl da retrolar bize dur biraz nefes al diyecek! Özellikle retrolarıyla meşhur Merkür 2023 aralıkta başladığı Oğlak retrosunu, 2 Ocak’ta ileri harekete geçerek sonlandırıyor! 2024 de 1 Nisan- 26 Nisan’da koç burcunda, 5 Ağustos-16 Ağustos’ta başak burcunda ve ardından 29 Ağustos’ta aslan burcunda devam edecek. 26 Kasım – 16 aralıkta yay burcunda retro yapacak! Venüs bu yıl retro yapmazken, Mars 7 aralıkta aslan burcunda retro yapacak! Marsın burcunuzdaki retrosu sizi sabırsız ve tahammülsüz hale getirebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde gerginliklere açıksınız.

Yorumların genel olduğunu hatırlatır, haritanız özelinde danışmanlık alarak detaylı öngörü almanızı tavsiye ederim.

Sizin için hazırladığım astroloji takvimini indirmeyi unutmayın!

Mutlu, sağlıklı, aşk dolu bir yıl dilerim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade