Aslanyeniay8 Ağustos Aslan Yeni Ayı; Cesurca Savaşanlar İçin Yeni Başlangıçlar

Ağustos 4, 20210
aslan yeni ayı

8 Ağustos Ankara’ya göre saatler 16.49 gösterdiğinde aslan burcunun 16 derecesinde bir yeniay gerçekleşecek.

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder.

Yeni ay 8. evde ve uranüsyen bir yeni ay olacak. Süreç içinde özellikle ailevi konularla krizler, borç, kredi, nafaka gibi konuları gündeme getirebilir. Ani ve dürtüsel davranışları açığa çıkarabilir. Aslan burcu kalple ilişkilidir bu dönemde sıcaklarında artmasıyla özellikle kalp sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Aslan sanatla ilişkili olduğu için özellikle sanat camiasından kalp krizi, sansasyonel haberleri alabiliriz.

Yeni, ani ve dürtüsel ilişkiler, heyecan verici birlikteliklere haberci yeni ay özellikle haritasında ateş ve hava elementi olanlar için kadersel gelişmelere haberci. Cinsellik temasının çok baskın olacağı, tutku ve arzuların, kıskançlık ve dominantlığı belirgin olacağı ilişkilerin yaz aşkı olarak kalmasını istemiyorsanız ağır ve temkinli hareket etmelisiniz.

Çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel gelişmeler olabilir. Ülke gündeminde doğum, nufus oranları, çocuk mülteciler, medya ve sanat haberleri, liderler, politikacılar, eğlence sektörü çokça konuşulabilir. Altın, borsa ve maden gibi para piyasalarında ani düşüş ve yükselmeler olabilir. Belirsizlik, maddi kayıplar için riskli durumlar yaratabilir. Ülkemiz haritası üzerinde değerlendirdiğimizde 15 ağustos civarı ufak çapta depremlere sebep olabilir.

Yeni ay anında ufukta yay burcunu görüyoruz. Yay özellikle hayat felsefemiz, inançlarımız, yüksek öğrenim gibi konulara işaret ediyor. Yöneticisi jüpiterin de retro hareketine ova burcunda devam ettiği bu günlerde içinde bulunduğumuz toplum içinde din adamları, ibadethaneler, üniversiteler ve hukuk kurumları gündemimizi meşgul edebilir.

İçinde bulunduğumuz sürecin zorluğu ortada önümüzde anaritik derecede kova dolunayı var. Sakin ve sağduyu olmak çok önemli. Otorite tarafından baskılandığımızı düşünebilir, kendimizi değersiz hissedebiliriz. Zira bırakın özel hayatı sosyal medyada toplum olarak venüs mars başak enerjisini yoğun bir biçimde yaşıyoruz. Kendimizi değersiz hissediyoruz…

Süreç bizi yada etrafımızdakileri egoda patlamalarla, öfke ile verilecek tepkilerle, yabancılaşma hissinin ağırlığıyla yüzleşebilir. Elbette her enerjinin olumlu sağaltımı söz konusu, en azında bireysel hayatımızda zor olsa da eğlenceli ve yaratıcı çalışmalarla ilgilenebilir, sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz.

Parlama, sahne önüne çıkma, kendini ispat edebilme, istek ve arzularımızın peşinden cusurca gidebilmeye dair derin bir arzu içinde olacağımız aslan yeni ayı yeteneklerimizi keşfetmek için güzel fırsatlar sunabilir.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade