Aylık Balık YorumuBalıkAğustos 2021 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Temmuz 31, 20210
Adsız-Resim (12)

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 6. evinizde gerçekleşiyor. Odağınızın tümüyle çalışma koşullarınız ve sağlığınıza kaydığı bu ayda sağlıklı yaşam koşulları yaratmaya çalışabilirsiniz. Çalışmak, üretmek ve faydalı olabilmeyi arzu edebilirsiniz. Merkür’ün de bu alanda olması dikkatinizin zihinsel olarak da tümüyle bu konulara odaklanmasını sağlayacaktır.

Mars ve venüs de ay genelinde ilişkiler evinizde olacağı için her türlü ikili ilişkide hep sevgi dolu hem mücadele etmeye yatkın davranışlar sergilemenize neden olabilir. Eşinizle ilişkilerinizde birbirine fayda sağlamayı arzu edebilirsiniz ancak zaman zaman kusursuzluk arayışı ile aşırı eleştirel olabilir yada eleştirel bir partnerle karşılaşabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelmek için adımlar atabilirsiniz.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz. Kendinizi ifade ederken dürtüsel tavırlar sergilememeye gayret etmelisiniz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 6. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Astlarınızla ilişkilerinizde keyifli, yaratıcı işler yapabilir, çalışma koşullarınızı eğlenceli bir forma sokabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmenizi özellikle kalp sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 12. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Psikolojik olarak korku ve kaygılara kapılarak bulunduğunuz alanı değiştirmek isteyebilir, arkanızdan konuşulan dedikodularla yüzleşerek sert tepkiler verebilirsiniz. 17 Ağustos sonrası maddi konularda istikrarlı adımlar atmak üzere temkinli olmanız gerekebilir. 20-27 Ağustos civarı merkür neptün karşıtlığı ile hayal dünyamız genişleyebilir, yaratıcı çalışmalar ve ilhamın artışı söz konusu olabilir. Diğer taraftan bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık, aldatma, aldatılmalar söz konusu olabilir.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade