Aylık Kova YorumuKovaAğustos 2021 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Temmuz 31, 20210
kova burcu

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 7. evinizde gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklı ilişkilerinizin odağınız da olacağı bu süreçte yeni başlangıçlar için güzel fırsatlar sizi bekliyor. Kibar ve diplomatik adımlar atabilir, ilişkilerinizde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Fikir alışverişi için uygun zamanlar birlikte okumak, yazmak ve çizmek isteyebilirsiniz.

Venüs ve marsı ayın genelinde haritanızın 8. evinde yer alacağı için özellikle ortak yapılan harcamalarınız artabilir. Borç, alacak dengesini sağlamaya çalışabilir, beklenmedik ödemeleri ödemek için mücadele edebilirsiniz. Nafaka, miras vb konularda ödemeleri yapmak yada almak üzere çaba gösterebilirsiniz.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz. Kendinizi ifade ederken dürtüsel tavırlar sergilememeye gayret etmelisiniz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 7. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Bir kısım yüksele kovalar için ciddi adımlar atma, evlilik kararı verme, yeni ilişkilere başlama gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu süreçte ego savaşları vermek sert kopuşlara neden olabilir o nedenle dikkatli olmalısınız.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 1. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız. 17 Ağustos sonrası yeni eğitimler almak ufkunuzu genişletecek araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Kişisel duruşunuz, bireysel olarak kendinizi ifade etme biçiminizde özgürlüğünüze çok düşkün ve bireysel insanlar olan siz kovalar için dolunay olabildiğince sert geçebilir. Sizi baskıladığına inandığınız her türlü konuda sert tepkiler ortaya koyabilir kariyeriniz ve toplum önündeki duruşunuzda kopuşlar yaşayabilirsiniz. 20-27 Ağustos civarı merkür neptün karşıtlığı ile hayal dünyamız genişleyebilir, yaratıcı çalışmalar ve ilhamın artışı söz konusu olabilir. Diğer taraftan bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık, aldatma, aldatılmalar söz konusu olabilir. Maddi konularda, atacağınız adımların hesaplı ve kontrol edilmiş olmasını tavsiye ederim.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade