AkrepAylık Akrep YorumuAğustos 2021 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Temmuz 31, 20210
akrep burcu

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 10. evinizde gerçekleşecek. Bu dönem tüm odağınız kariyerinize yönelebilir. Üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir, göz önünde olabilirsiniz. Toplum önünde duruşunuzun etkileyici, esprili ve ilgi çekici olabileceği bu günlerde sosyal statünüzü vurgularken ölçüyü kaçırabilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili yeni fikirler ortaya koyabilir, bu yaratıcı fikirlerle taktir toplayabilirsiniz.

Diğer taraftan venüs ve marsın da 11. evinizdeki hareketi size kariyerinizin getirileri konusunda yeni hayaller ve hedefler belirleme fırsatı sunabilir. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla keyifli etkinlikler yapabilir, onlara fayda sağlayacak durumlara destek olabilirsiniz. Bir kısım dostlarınızla ilişkilerinizde beklenmedik gerginlikler olabilir, kendinizi değerli hissetmeyebilir, sert eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Rekabet duygusu arkadaşlarınızla aranızı açabilir.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz. Kendinizi ifade ederken dürtüsel tavırlar sergilememeye gayret etmelisiniz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 10. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Kariyerinizde önemli bir terfi alabilir, emeklerinizin karşılığıyla ödüllendirilebilirsiniz. Bir kısım akrep burçları ise kötü giden kariyerlerinde sert söylemlerle karşılaşabilirler. Sosyal statünüzü sergilerken fazla iddialı ve sert olmamaya gayret etmelisiniz.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 4. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Ailenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, ev taşımaya karar verebilir, keskin bir kararla şehir değişikliği yapabilirsiniz. Sizi baskılayan kısıtlayan ilişkilerinize son verebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz, dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atmak için güzel fırsatlarınız olabilir.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade