Aylik Terazi YorumuTeraziAğustos 2021 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Temmuz 31, 20210
terazi burcu

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte palan yapmak, yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, sosyal gruplar, vakıf ve derneklerde aktif rol alabilirsiniz. Başkasının hak ve özgürlükleri için cesur konuşmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirebilir, birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür’ün de 12 Ağustosa kadar bu alanda hareket edeceğini göz önünde bulundurursak zihnen tüm odağınızın özellikle kariyerinizin getirileri olabileceğini söylemeliyim.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde sertleşebilirsiniz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 12. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Sahneyi iyi kullanabilir, popülaritenizi artırabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde beğenilme arzusu, zaman zaman söylenen kelimelerin sertliği yaralanmanıza ve yaralamanıza neden olabilir. İdealize ettiğiniz konuları gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 5. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Aşk ilişkilerinizde büyük bir değişim, dönüşüm yaşayabilir, olaylara akılcı ve dışarıdan bakılması gereken çözümler üretebilirsiniz. Sizi baskılayan kısıtlayan ilişkilerinize son verebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz, dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atabilirsiniz. Hayallerinizi, hayattan keyif aldığınız konuları gözden geçirebilir, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Riskli paralarla ilgileniyorsanız bu süreçte dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ederim.

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade