AkrepAylık Akrep YorumuAğustos 2022 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 10. evinizde gerçekleşecek. Bu dönem tüm odağınız kariyerinize yönelebilir. Üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir, göz önünde olabilirsiniz. Toplum önünde duruşunuzun etkileyici, esprili ve ilgi çekici olabileceği bu günlerde sosyal statünüzü vurgularken ölçüyü kaçırabilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili yeni fikirler ortaya koyabilir, bu yaratıcı fikirlerle taktir toplayabilirsiniz.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Böylece zihinsel odağınızda 11. evi konularına kayacak. Kariyerinizin getirileri sizi mutlu edebilir, yeni hayaller ve hedefler belirleyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla keyifli etkinlikler yapabilir, onlara fayda sağlayacak durumlara destek olabilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek böylece toplum önünde parlayabilir, iş ilişkilerinizi pozitife çevirebilirsiniz. İşinizden kazanmak adına işinize bir miktar yatırım yapabilirsiniz.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 4. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Ailenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, ev taşımaya karar verebilir, keskin bir kararla şehir değişikliği yapabilirsiniz. Sizi baskılayan kısıtlayan ilişkilerinize son verebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz, dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atmak için güzel fırsatlarınız olabilir. Bu yıl tutulmalar sizi epeyce dönüştürdü yılı yarılarken en zorlu aylardan birinde olabilirsiniz ama sona geliyorsunuz…

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars 8. evinizde yaşayacaksınız yani maddi konular gündeme gelebilir, özellikle uzun zamandır beklenen bir miras, nafaka gibi gelirleriniz varsa elinize ulaşabilir yada bunun için gerekli adımları atabilirsiniz. Sağlığınıza bu dönemde özellikle dikkat etmelisiniz. Mars sizin hem yükseleninizi hem de sağlık evinizi yönetiyor dolayısıyla mars retro yapmadan muayenelerinizi yaptırın.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda içsel sorgulamalarınız olacak. Rüyalarını hareket kazanabilir, bazı konularda kuruntu edebilir, kaygılanabilirsiniz. Bunu içinizde büyütmemeye dikkat edin.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yeni ay 11. evinizde gerçekleşecek. Hayata dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, eskiyi kapatıp yerine özgürlüğünüzü ilan ederek, yeni kariyer hedefleriyle bir yol çizmeye karar verebilirsiniz. Vakıflar, derneklerde aktif rol oynayabilir, insanlara yardımcı olmak konusunda bireysel adımlar atabilirsiniz. Toksik insanları geride bırakmalısınız!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade