Aylık Yay YorumuYayAğustos 2022 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili yaylar ve yükselen yaylar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte özellikle uzun yolculuklar yapabilir, hayata dair inançlarınızı ve felsefenizi sorgulayabilir, yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı seyahat veya ticaretle ilgilenebilir, hukuki konularla ilgilenebilirsiniz.

Merkür’ünde 4 Ağustos itibariyle başak burcuna geçişini göz önünde bulundurursak zihinsel odağınızda kariyerinize kayabilir. Belki de artık hiç yapmadığını bir işi yapmak istersiniz. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirebilir, topluluk önünde dışarıdan girişken çözüm üreten bir görüntü verebilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek böylece güneşle birlikte yol alan venüs size seyahatler için eğitim için para harcatmaya başlayacak. Sosyal medyada görünür olmak isteyebilir, makale yada kitap yayınlayabilirsiniz.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 3. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde sert durumlar söz konusu olabilir. Kardeşiniz, komşunuzla ilişkilerinizde kopuşlar olabilir. Eğer ticaretle ilgileniyorsanız bu dönemde sağlam adımlar atmaya gayret etmelisiniz. Bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir! Ticari girişimler yapmamanızı, atacağınız adımların hesaplı ve kontrol edilmiş olmasını tavsiye ederim. Trafikte dikkatli olmalısınız.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars geçişini 7. evinizde yaşayacaksınız. Eş ve ilişkiler, ortaklıklarda sesler yükselebilir. Gergin olabileceğiniz için hayatınızın bu döneminde mutlaka rahatlatıcı şeylerle ilgileniyor olmanızda fayda var. Duygularınızı içinizde biriktirmeden sağlıklı ifade etme yollarını bulmalısınız!

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda kariyerinizden gelen gelirlere, arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize kayabilir. Sosyalleşme ihtiyacınız artabilir!

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yeni ayda kariyerinizde bir takım keskin sonlanmalar yaşayabilir, ani bir karar verebilirsiniz. Özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz için savaşmaktan kaçınmayacaksınız. Bazılarınız için toplum önünde statü değişimi yaratacak durumlar söz konusu olabilir, evlenme, boşanma kararlarınızı bu dönemde almamalısınız. Yeni ay marsa kere yaptığı için kariyerinizde veya ortaklı işlerinizde dürtüsel yaklaşımlarla da karşılaşabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade