Aylık Oğlak YorumuOğlakAğustos 2022 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Odağınız finansal konular olabilir. Borç alacak dengesini sağlamak isteyebilir, eş ve ailenizden gelen gelirleri gözden geçirebilirsiniz.

Merkür’ünde 4 Ağustos itibariyle başak burcuna geçişini göz önünde bulundurursak zihinsel odağınızda eğitimlerinize varsa hukuki konulara veya yurt dışı meselelerine kayabilir. Hayata dair inançlarınızı gözden geçirebilir, zaman zaman sizin gibi düşünmeyenleri acımasızca eleştirebilirsiniz. Hayata keyifli yanlarıyla bakmaya dair derin bir arzu duyabilir, yurt dışına çıkmak, farklı kültürler ve inançlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, eğitim hayatınızda kendinizi geliştirmek için büyük bir arzu duyabilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek böylece güneşle birlikte yol alan venüs harcamalarınızı artırabilir. Cinsel hayatınız renklenebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle artan sıcaklar kalbinize özen göstermeniz gerektiğine işaret ediyor.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Maddi konularda bir takım zorlu durumlar gündeme gelebilir. Ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak üzere dışarıdan ve orijinal bir bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar can sıkabilir. Kendi işinizi kurmak adına özgürlüğünüzü ilan etmeyi düşünüyorsanız hazırlıklı olduğunuza emin olmalısınız.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars geçişini 6. evinizde yaşayacaksınız. İşlerinizin yetişmediği, sürekli koşuşturma halinde olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz. Mars uzunca bir süre ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatıyor. İçsel olarak kendi kendinizi yeme, kendinizi yalnız hissetme, en karanlık yanlarınızı gözlemleme halinde olabilirsiniz. Bu dönemde uzun zamandır askıya aldığınız sağlık problemlerinizin üzerine gidebilirsiniz ancak özellikle ameliyat gerektiren durumlar varsa ekim ayı öncesinde yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda kariyeriniz olacak. İnsanlar sizi konuşan sohbet eden, diplomatik tavrınızla algılayacak. İşinizle ilgilenerek önemli meseleleri çözebilirsiniz.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yeni ayda özellikle hayat felsefenizin değiştiği, eskiden düşündünüz ve doğru kabul ettiğiniz bir yöntemin artık fayda sağlayamadığını düşünebilirsiniz. Yurt dışında yaşamak isteyebilir, işinizi geliştirebilirsiniz. Hukuki konularda uzun zamandır beklediğiniz bir mahkemeniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz. Bu süreçte verdiğiniz kararların ani ve dürtüsel olmamasına gayret etmelisiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade