AslanAylık Aslan YorumuAğustos 2022 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili aslan ve yükselen aslanlar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 1. evinizde gerçekleşecek. Bu alan fiziksel görünümünüz, kişiliğiniz, kimliğinizin parlayacağı bir ayda olduğunuzu işaret ediyor. Kendinize bakmak, öne çıkmak, yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabilmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. 2 ağustosta beklenmedik durumlar sizi şaşırtabilir.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Böylece zihinsel odağınızda 2. ev konularına yöneliyor. Ay genelinde maddesel değerlerin ön planda olabilir, parasal durumunuzu gözden geçirebilir, kaynakları artırmak için mücadele edebilirsiniz. Evinizle ilgili beklenmedik harcamalar olabilir. Öz değerinizi sorgulayabilir, ortaya koyduğunuz becerilerin karşılığını almayı bekleyebilirsiniz. Bu süreçte harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek ve tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Güzelleşmek için harcama yapabilir, ay genelinde kendinizi daha uyumlu ifade edebilirsiniz. Güneş uranüs karesini geride bıraktığınız bu günde özellikle aslan burçları siz ve babanız kalbinize çok dikkat etmelisiniz!

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 7. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. İkili ilişkilerinizde gergin anlar olabilir, özgürlüğünüzü ilan etmek, bireysel adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bir kısım yükselen aslanlar yeni tanışmalar ve ilişki başlangıçları yaşayabilir. Sorunlu evlilikler yol ayrımına gelebilir. Ortaklı işlerde mantıklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Uzun süredir direndiğin değiştirmekten korktuğun şeyleri görebilir, seni üzen kıran ve yıpratan, büyümene engel olan bu zehri sarmaşıktan kökünden kurutmak isteyebilirsin!

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars11. evinizde sosyal çevre, arkadaşlar ile ilişkilerinizde rekabeti artırabilir. Bu dönemde kariyerinizi dair hayal ettiklerinizi gözden geçirebilir, önümüzdeki süreçte harekete geçmek üzere plan ve projeler yapabilirsiniz. Aşk, ilişkiler alanında, varsa çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginlikler olabilir.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda yakın çevrenize yönelecek. Yeni bir eğitim almak, kitap okumak ve sohbet etmek isteyebilirsiniz. Özellikle 21 ağustos haftası ticari anlaşma ve sözleşmelerde iletişimde dikkatli olmalısınız. Dalgın halde araç kullanmayın!

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yeni ay 2. evinizde gerçekleşecek. Maddi konularda bir takım zorlu durumlar gündeme gelebilir, beklenmedik bir harcama yapabilirsiniz. Ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak üzere dışarıdan ve orijinal bir bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Uyumlu olmak uğruna mantıklı ve akılcı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade