Aylık Başak YorumuBaşakAğustos 2022 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Temmuz 24, 20220

Sevgili başak ve yükselen başaklar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 12. evinizde gerçekleşecek. İnzivada olmak isteyeceğiniz içinize dönme arzusunda olduğunuz bir ay olacak. Adeta hayatı kontrol edemediğinizi düşünebilir, daha espritüel konularla ilgilenebilirsiniz. Bu süreçte sorunlarda dahil bazı şeyleri görmezden gelmeniz gerekebilir. İçsel korkularınızın ve endişelerinizin artmasını istemiyorsanız bilinçdışı konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Dedikodu, söylentiler biraz keyfinizi kaçırabilir.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Böylece zihinsel odağınızda 1. ev konularına kayıyor. Kendinize yatırım yapabilir, kişisel zevklerinizle ilgilenebilir, fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İnsanlar sizi konuşan tarafınızla görebilir, fazla söylenmemeye gayret etmelisiniz. Sağlığınıza dikkat edebilirsiniz.

Alkol ve ilaç alımı, gıda zehirlenmelerine karşı dikkatli olmakta fayda var…

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek böylece gizli saklı konulara para harcayabilir, uzaktan birine duygusal bir bağ kurabiliri gizli saklı bir ilişkiye çekilebilirsiniz. 18 ağustos civarı espritüel çalışmalar yapabilirsiniz.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 6. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Özellikle bacak ağrıları, diz ve kemik problemleri yaşayabilirsiniz. Bir evcil hayvan edinmeye karar verebilir, barınaklarda aktif rol alabilirsiniz. İş yaşamınızda keskin kararlar verebilir, gündelik rutinlerinizde sizi baskıladığına inandığınız durumları özgürlüğünüzü ilan ederek sonlandırabilirsiniz. Sevgili başaklar 16 ağustos haftası yeni fikirler, zihinsel aydınlanmalar yaşayabilirsiniz! Ben bunu neden daha önceden düşünmedim diyebilirsiniz.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars 10. evinizde kariyer alanında ve aile, ebeveyne ilişkileriniz, eviniz gündeminizi meşgul edecektir. Etrafınız sizi hırslı biri olarak görebilir, üstlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız zira marsın ekimdeki retrosuna olumlu yatırımlar yapmak istersiniz!

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda maddi konulara kayabilir. Özellikle 21 ağustos haftası harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak üzere dışarıdan ve orijinal bir bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yeni ay 1. evinizde gerçekleşecek. Kişisel duruşunuz, bireysel olarak kendinizi ifade etme biçiminiz önem kazanacak. Baskılandığınıza inandığınız her türlü konuda sert tepkiler ortaya koyabilir kariyeriniz ve toplum önündeki duruşunuzda kopuşlar yaşayabilirsiniz. Marsın bu alandaki karesi hızlı sinirlenmenize yol açabilir. Öfkeyle kalkıp zararla oturmayın, bu öfke mide ve karaciğer sorunlarına yol açabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade