Aylık Yengeç YorumuYengeçAğustos 2022 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Temmuz 24, 20221
burçlar

Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 2. evinizde hareket edecek. Maddi kaynaklarımızı artırmak isteyeceğiniz, kazançlarınızla ilgili alternatif çözümler arayacağınız bir süreç olacak. Bütçenizi kontrol etmek, alacak verecek dengesini sağlamak isteyebilirsiniz.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Böylece zihinsel odağınızda 3. ev konularına yöneliyor, ticari faaliyetler, yeni eğitimler, kısa seyahatlerin gündeme gelebileceğine işaret ediyor. Fikirlerinizin değer kazanabilir. Kardeşler, yakın çevre ve komşularla ilişkilerinizde gözden geçirilmesi gereken durumlar ortaya çıkabilir. Elektronik alet ve otomotiv alımı için uygun fırsatlar oluşabilir. Yeni teknolojilerle ilgilenebilir, yazma okuma gibi aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Siz sevgili yengeçleri 7 ağustos haftası aşkta güzel anlar bekliyor.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek ve maddi kaynaklarını artırabilecek, kendinizi daha değerli hissedeceksiniz. Bir taraftan da harcamalarınız artabilir!

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Bacak ve dizlerde oluşan bir takım rahatsızlıklarınız varsa bunlarla ilgili bir takım operasyonlara girmeyi düşünebilirsiniz. Araç almak, değiştirmek veya bakım yapmak isteyebilir bunun için borç, kredi ve alacak dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. Özgür cinsel deneyimlere açık olacağınız bir ay.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars 12. evinizde sizi bilinçaltınızla yüzleştirirken, korkularınızı fark edebilirsiniz. Gizli saklı bazı konularla yüzleşebilir veya sakladığınız bazı durumların sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda aile konularına yönelecek. Ailenizle iletişiminiz artabilir.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde sert durumlar söz konusu olabilir. Kardeşiniz, komşunuzla ilişkilerinizde kopuşlar olabilir. Eğer ticaretle ilgileniyorsanız bu dönemde sağlam adımlar atmaya gayret etmelisiniz zira mars kare bu yeni ay dürtüsel kararlar almanıza neden olabilir. Bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık, aldatma, aldatılmalar söz konusu olabilir. Ticari girişimler yapmamanızı, atacağınız adımların hesaplı ve kontrol edilmiş olmasını tavsiye ederim. Bilinçdışı korkularınız açığa çıkabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

1 comments

  • Yasemin

    Temmuz 24, 2022 at 4:46 pm

    Güzellikler getirsin 😇 💗

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade